SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proporcjonalnie zbudowana sylwetka bez wspomagaczy.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 6548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
zajrzyj do mojej galerii to na pierwszej stronie jest opisana moja przemiana jeszcze bez zadnej suplementacji tylko na samej diecie
bo te zdj które juz dodałem wczoraj to sa pod koniec cyklu na mono bo włąsnie koncze ale to mój pierwszy kontakt z odzywkami
ale to tez tam jest napisane co i jak

w sumie w profilu masz moje zdj po ok.1,5 roku cwiczen bez zadnych odzywek tylko na samej diecie

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-11-06 19:56:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
gienus12

Czekamy na twoje zdjęcia A jakbyś potrafił czytać, to foto było robione w maju, kiedy byłem jeszcze na masówce 110 kg. Teraz jest - 13 kg, a co ja się produkuje przed jakimś szczypiorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja wstawie fotki wtedy, kiedy będę miał coś do pokazania , jestem na tyle samokrytyczny ze prędko to nie nastanie. Nie szukaj tematu do zaczepek, ogarnij emocje trochę .
Fakt nie produkuj się, niestety prawda jest bolesna.
Pozdrawiam

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5133
Świetnie Marian 17 ! Właśnie o tego typu i podobne fotki chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
LiptonS czemu zdjęcia z jakiegoś dziwnego kąta, i do tego czarno białe.
Jak już zamierasz się pokazać zrób to w jakichś konkretnych pozach, przy świetle dziennym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
gienus12

Moje treningi ukierunkowane są pod siłę, a nie kulturystykę, nie ćwiczę dla pokazu mięśni, nie jara mnie to. Siła i tylko siła. Ale zapewnię mi do pięt nie dorównujesz, bo nie chcesz się pokazać i napisać ile ćwiczysz.

EOT

hilde

To jest stare zdjęcie, po prostu chciałem pokazać, że na samym jedzeniu można osiągnąć dużo. Co do sesji, będzie teraz z redukcji, ale nie na tym forum.

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2010-11-06 23:12:14

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2010-11-06 23:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Lipton sile robisz a przysiady omijasz i sztangi nie uzywasz w wyciskaniach to sie zastanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Przysiady robiłem całą masówkę doszedłem do 160 kg x 8. Na redukcji robię nogi 2 razy w tygodniu, więc o nie się nie martwię.

Czy masówka musi wyglądać jak redukcja ?



Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2010-11-06 23:33:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
lipton ty jakis bajkopisarz jestes piszesz ze zalezy ci na sile a tu w profilu jakies hantelki brak pzysiadów do tego piszesz cos o redukcji zastanów się chłopaku
"To jest stare zdjęcie, po prostu chciałem pokazać, że na samym jedzeniu można osiągnąć dużo" - dużo tłuszczu? bo cos nie widać żeby jakies mieso się tam chowało pod nim. Wyników siłowych w profilu nie podałeś jak byś się bał nimi pochwalić, a nawiązując jeszcze do tych 160kg na 8 razy to tez jakas baśń bo przy takim stażu wynik nie do wykręcenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ja i bajkopisarz, dobre.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kosztuje odlanie stalowego obciążenia??

Następny temat

Opinie lekarzy rodzinnych na temat odzywek

WHEY premium