SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proporcjonalnie zbudowana sylwetka bez wspomagaczy.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 6546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5133
To czy ktoś zamieści nie swoje foto albo podkoloryzuje rzeczywistość zostawiam jego sumieniu:p
No bo nie oszukujmy się to forum jest chyba największym pod każdym względem, jednocześnie nie można tu narzekać na brak obecności wszelkiej maści cfaniaczków, którzy to najzwyczajniej w świecie chcą dowartościować swoje małe ego.

Celem forum dyskusyjnego jest wymiana poglądów, więc nie widze problemu.

Temat założyłem, gdyż interesuje mnie do jakich efektów można dojść bez suplementacji, niezależnie od genetyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
To temat rzeka.
Każdy może dojść naturalnie wysoko, ale trzeba mieć naprawdę obszerną wiedzę w zakresie wielu dziedzin. Z innej strony, nie sprecyzowałeś co rozumiesz poprzez 'Proporcjonalnie zbudowaną sylwetkę bez wspomagaczy'. Każdy ma inne priorytety. Skąd mamy wiedzieć, czy chciałbyś wyglądać jak goście z okładki MH czy jak ludzie z okładek MD.
Na początku myślałem, że owe 'wspomagacze' to koks, w praniu wyszło, że chodzi Ci też legalne suplementy diety. Mimo wszystko podtrzymuję swoje zdanie, można dojść daleko, ale zajmie to znacznie dłużej i rzecz jasna, w pewnym momencie po prostu dalej nie pójdziesz i bez zupełnie żadnej pomocy, pewnego punktu nie przeskoczysz.

Zmieniony przez - Nalas w dniu 2010-11-06 15:52:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Suplementy takie jak gainer, czy białko to uzupełnienie diety. Jak masz dobrą dietę opartą na naturalnych produktach spożywczych to te suplementy nie są Ci w ogóle potrzebne!!

Zamiast białka możesz przecież użyć jaj, ryb lub mięs.
Zamiast gainera ryże, makarony, pieczywo itp...
Zamiast carbo miód, winogron, ewentualnie chyba banan też da rady.

Mam tu jakieś stare zdjęcie na którym trenowałem jeszce bez odzywek:






Zmieniony przez - Matat w dniu 2010-11-06 16:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219




fota robiona w maju jakoś, staż około 8 miechów miałem, jechałem na samym jedzeniu, jadę nadal na samym jedzeniu.

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2010-11-06 17:31:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fde758241d6e380b.html
moje zdjęcie przed przygodoą z suplami raczej bez rewelacji ale w miare proporcjonalne. Sorry za jakosc i rozmiar zdjęcia ale to stare czasy a zdjęcie z telefonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5133
No i git.
Mogą to być zdjęcia lepsze/gorsze.
Temat może mieć też wartość dydaktyczną, czyli zobrazowanie młodym adeptom do jakich wymiarów można dojść polegając na samej tylko diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
LiptonS raczej nic na nim nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Lipton , ja tu widze duzo smalcu :D.
Wiecej nic

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3231
no daj lepszą fote

-= WIDZEW ŁÓDŹ =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
wszystko fajnie, pieknie

ale tutaj genetyka decyduje o wszystkim

jeden na kebabach zrobi lux forme, a drugi zeby taka zrobic musi walic koks i trzymac wyliczona diete

tyle w temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kosztuje odlanie stalowego obciążenia??

Następny temat

Opinie lekarzy rodzinnych na temat odzywek

WHEY premium