SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proporcjonalnie zbudowana sylwetka bez wspomagaczy.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 6547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
faktem jest jednak to że pióro masz lekkie sam lepszych histori nie wymyślam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Barki 105 kg x 6 za głowy to też bajka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
bez sensu ta dyskusja bo ty tu *******isz głupoty a ja ci odpisuje. Powróć do świata realnego te wyniki są możliwe ale nie z rocznym stażem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Dlaczego tak uważasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
bo 99,99 % które nigdy nie trenowało i zaczęło nie zrobi takich osiągów. Ludzie trenujący po pare lat takich nie mają.. koniec dyskusji jeszcze dodam że na czysto..

Zmieniony przez - MegaMuscle w dniu 2010-11-07 08:04:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Lipton :"Moje treningi ukierunkowane są pod siłę, a nie kulturystykę, nie ćwiczę dla pokazu mięśni, nie jara mnie to. Siła i tylko siła"
A redukcje robisz? czy może nie bardzo sie orientujesz co znaczy robić "siłe" hehe I używanie hantelek przy robieniu "siły" też raczej bezcelowe..Sporo niejasności w Twojej osobie

"Przysiady robiłem całą masówkę doszedłem do 160 kg x 8. Na redukcji robię nogi 2 razy w tygodniu, więc o nie się nie martwię.

Czy masówka musi wyglądać jak redukcja ?"

Przed chwilą była "tylko siła" teraz już masówka,rzeźba - człowieku zdecyduj sie bo z takimi dziwnymi wypowiedziami w Twoje wyniki nikt nie ma powodu wierzyć

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2010-11-07 10:23:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
pokaz chociaz jak na raz przysiadasz te 160kg nisko, już nie mówie na 8 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
po co sie wysilacie i tak przyjdzie i was pojedzie i bedzie podniecal sie jaki on nie jest zayebisty i wogole wielki :) i ile on nie ma powera w rok stażu;>.
Każdy przy nim to szczypior,gowno wie bo on bez odżywek zrobil mase.. Tylko nie taka mase jaka potrzeba:)
Straszne, ja bym tak ogolnie polecal ignorowac tego osobnika o zawyżonym mniemaniu bo spam sie robi w temacie tylko

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Wstawianie filmików jakiegoś prosa, z zapewne nie małym stażem i trenującego pod okiem kogoś mądrego (tylko moje domniemania, w końcu to niecodzienne wyniki, nie robione w tydzień, na mleku w piwnicy) żeby pokazać, że Ty możesz zrobić tyle w rok to po prostu odpadam
Masz kolego sympatyczny strasznie zawyżoną samoocenę i to może właśnie Ty jesteś 'cwaniakiem zza ogrodzenia'.
Te Twoje wstawianie żałosnych obrazków po raz nie wiem który, też jest idiotyczne.
Jak ktoś już pisał, strasznie dużo niejasności i rozbieżności w Twoich wypowiedziach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kosztuje odlanie stalowego obciążenia??

Następny temat

Opinie lekarzy rodzinnych na temat odzywek

WHEY premium