SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra przyzwoita sylwetka.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Witam mam małe pytanie. Chcę osiągnąć sylwetkę nie chudą lecz normalną żeby dobrze się prezentowała. Dzisiaj byłem u fizjoterapeuty i mówi że robić mam dużo powtórzen średnim ciężarem i zwiększyć długość treningu czy faktycznie tak mam robić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 801
Krotko nie.
Duza ilosc powtorzen z malym obcizeniem to w zasadzie aeroby , duza intensywnosc wzmaga wytrzymqlosc - organizm bedzie pozbywal sie miesni bo po co miecho ktore ciezko kest dotlenic , a wkoncu jest nieuzywane. Sylwetke budujemy tylko duzym ciezarem z mala liczba powtorzen tak by zerwac wlokna I zaaxapfowac organizm to zwiekszenia masy z powodu koniecznosci podnoszenia coraz wiekszych ciezarow. Takie xurne gadanis n est normalne wsrod takich bucow - crossfitem sylsetki nie zbidujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
crossfitem da sie zbudowac sylwetke :)
ale jak kolega wyzej zeby budowac miesnie trzeba dawac im bodziec do wzrostu (trening silowy nie aerobowy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak byłeś u fizjo to chyba coś nie tak ze zdrówkiem. Jak tak specjalista zalecił to się tego trzymaj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Jedzenie to podstawa, wielu ludzi ćwiczy kalistenikę, czyli pompki, poręcze i drążki, kółka gimnastyczne, mają świetne, mega sprawne sylwetki. Zobacz sobie ludzi od street workoutu, czy gimnastyków sportowych z olimpiady jak niektórzy wyglądają, oczywiście nie każdemu zależy na sylwetce, nie którzy chcą tylko siłowo być jak najlepsi i nie wyglądają mega kosmicznie. Nie trzeba słuchać żadnych lekarzy, itd. nie trzeba nawet wydawać kasy na siłownię. Wystarczy sztanga do przysiadów i wykroków, żeby nie być kurczakiem. Oczywiście jeśli lubisz chodzić na siłkę to rób to dalej, każdy ma wybór. Ja Ci po prostu polecam kalistenikę + dużo dobrego żarcia i też urośniesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice na siłownie..

Następny temat

Rutyna jak często wykonywać.

WHEY premium