SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proporcjonalnie zbudowana sylwetka bez wspomagaczy.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 6561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Wuchta34 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5133
Moje pytanie: Czy są tutaj na forum osoby które mogą poszczycić się dobrze rozwiniętą muskulaturą (wszechstronnie), ale bez zażywania jakichkolwiek suplementacji? Znajdą się takie osoby?

Jeśli taki temat był z góry soorry( prosiłbym o jakieś linki; galeria), ale nie doszukałem się podobnego; jeśli nie było to zapraszam do wklejana fotek takich osób.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Majac na mysli suplementacje chodzi Ci o odzywki bialkowe, gainery, stacki etc?

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5133
Tak, odżywki białkowe, stacki. carbo itd. - Generalnie efekty kogoś kto jedzie TYLKO na dobrze "skrojonej" diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
suplementacja = białko, gainery, czy kreatyna

mi się wydaje, że na pewno można, sam mam taki cel jak dorosnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Też twierdzę, że można.
Niby można by wymienić kilka naprawdę dobrych osób z forum, ale..
Dałbyś sobie uciąć rękę, że ten lub inny jest na 100% czysty?
Temat w ogóle chyba nie w tym dziale, ale to już nie mnie oceniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
wrzuce ci foty w czerwcu, zobaczymy czy efekty na domowej diecie sa zadowalające.Możliwe że wrzuce foty na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
po to są suple żeby z nich korzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Moim zdaniem to troche bez sensu, przeciez suple to nie sterydy.A jesli chcesz zobaczyc jakies super efekty bez supli, to ich raczej nie zobaczysz bo kazdy kto cwiczy wiecej nic te dwa lata bierze juz jakies odzywki. Poza tym nie wazne sa odzywki, moge nawet stwierdzic ze nie wazna jest dieta dla osoby ktora ma za***isty gen, bo i bez tego zbuduja godna pozazdroszczenia sylwetke. A wiec nie mozesz sie sugerowac osoba ktora np wstawi zdjecie i napisze ze nie brala nigdy suplementow, nie miala diety etc. Bo to wszystko zalezy od genetyki. Ktora np ty mozesz miec gorsza od danej osoby...

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
wstawię nie swoje zdjęcie i napiszę że nie brałem i co uwierzysz? temat bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
O tym też właśnie mówię MegaMuscle, takie przypadki można co najwyżej w realu na swojej siłce, wśród bliższych znajomych obserwować

Zmieniony przez - Nalas w dniu 2010-11-06 13:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3286
bez odzywek tez rosnie bez nerwow.



No pain no gain.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kosztuje odlanie stalowego obciążenia??

Następny temat

Opinie lekarzy rodzinnych na temat odzywek

WHEY premium