SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinie lekarzy rodzinnych na temat odzywek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1294
Dlaczego tak jest, ze lekarz rodzinny odradza spozywanie odzywek mowiac, ze jest to nie zdrowe. Mi ostatnio powiedziala, ze mam wysokie cisnienie i to przez stosowanie odzywek. Przed badaniem kazała zdjac koszulke do osłuchania mnie. Spojrzała sie na mnie jak na jakies monstrum. Powiedziała '' niech pan spojrzy na siebie to co pan robi jest niezdrowe'' Odpowiedzialem, dobrze zastanowie sie nad tym. Co ja bede babke uswiadamiał, ze ja juz taką droge dawno wybrałem i nie zamierzam przestawac trenowac.
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4005
Dam Ci szybką odpowiedź.
Tabletki [w naszym przypadku odżywki] jest to czysta chemia ;)
a chemia jakby nie patrzeć POD KAŻDYM względem jest nie zdrowa i wyniszcza Cie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
lekarze rodzinni/ogólni czy jak ich tam zwał, mają chooj nie pojęcie o takich sprawach - jak zależy Ci na konstruktywnej opinii to idź do lekarza sportowego

btw jakby odżywki były jakimiś świństwami, nie przebadanymi i czyniącymi szkody w organizmie, to już dawno zakazaliby ich produkcji i sprzedaży (jak nie przymierzając - dopalacze), zwłaszcza, że w Polsce pojawiły się stosunkowo później niż np w USA, a tam są wrażliwi na takie rzeczy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
Lekarz rodzinny nie zajmuje się dietetyką zacznijmy od tego, więc jego wiedza nie musi być duża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
ku*wa to co w takim razie jest zdrowe ? siedzenie w domu i wpierdzielanie co popadnie.... lekarze zaczynają mnie denerwowac gó*no wiedza a maja najwiecej do powiedzenia olewaj to i nie przejmuj sie tym

Zmieniony przez - Dr_Kotwica w dniu 2010-11-06 18:52:14

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
lekarze rodzinni w większości są chvja warci i taka jest prawda, przydaja sie tylko jak recepte potrzebujesz (boli kolano, przepiszą antybiotyk bo tylko to umieją itp.)
naczytali sie w ksiazkach z przed 100lat pierdół i teraz gadają głupoty
najlepiej ich olać i nie chodzić do nich
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Szczerze to mi osobiscie lekarz rodzinny lepiej doradzil niz sportowy.
Rodzinny mi powiedzial ze spoko moge jesc tylko trzeba meic umiar bo mozna przesadzic
Sportowy- wszystko to koks cwicz na ekspanderze bo jestes za mlody.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
zdarzają się i tacy szarlatani

ale jak wszędzie, czy to lekarze/nauczyciele/koledzy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Rodzinni znają tylko tableki i syropy na katar i kaszel, poza te kręgi pojęcia nie mają na ŻADNE tematy...

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4177
g**** wiedzą lekarze za dyche... augumentin jedynie jak chory jestes to Ci przepiszą :D

Never Back Down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
chemia to chemia cudów nie ma
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proporcjonalnie zbudowana sylwetka bez wspomagaczy.

Następny temat

Zestaw Odżywek

WHEY premium