SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka do wakacji

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Witam jestem nowy na forum i mam kilka pytań/porad. Mam 16 lat i chciał bym rozbudować klatkę piersiową oraz mięśnie brzucha. Motywacje mam oraz silną wolę lecz brak pomysłu na efektywne ćwiczenia. Rozpocząłem system 100popmek.pl lecz mam wątpliwości czy będą widoczne efekty i czekam na porady/ system ćwiczeń oraz jakaś sensowna dieta.
PS. Posiadam kreatyne " Monohydrate Creatin - VITALMAX"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
do tych wakacji to chyba nie zdążysz...
Napisz coś więcej o sobie, masz jakiś sprzęt, zamierzasz chodzić na siłownie? A tą kreatynę to schowaj w szafce, na razie ci nie bedzie potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
No to mam 16 lat nie jestem otyły, 60kg wagi sylwetka jest 4/10 dlatego pytam jak jak wyrzeźbić brzuch oraz klatkę piersiową. Raczej domowe sposoby ale jeśli trzeba będzie to będę trenował na siłowni. Staram się dobrze odżywiać jem sporo białka i co ważne często jem posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Pompki przysiady a na brzuch spróbuj ABS do tego ogolnorzwojówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
i forma za 2-3 lata dobrych treningów do tych wakacji zapomnij

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
hah klata i brzuch to nie wszystko i to musisz zrozumieć na sam początek

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Wiadomo ze jeszcze nogi i plecy ale to w dalszym terminie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
chyba sobie jaja robisz , wracaj skąd przybyles albo sie ogarnij.

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2014-04-12 21:36:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
w dalszym terminie jeśli tak to zacząłbym trening od mózgu na twoim miejscu, ogarnij sie chłopaku

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Sylwetkę się buduje latami a nie na jakieś sezony, po drugie zrób sobie dietę i staraj się ją trzymać to może delikatnie polepszysz swoją sylwetkę do lata bo właśnie w kuchni budujesz sylwetkę.

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podrecznikowy przykład...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat to dobry wiek, aby zacząć ćwiczyć na siłowni?

Następny temat

pas wibrujący

WHEY premium