SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wyborem treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 829
Witam.cwicze ok 5 mies. waze 80kg i mam 185cm wzrostu i mam problem z doboraniem treningu . niewiem czy cwiczycz na mase czy na rzezbe i prosze o rade czy nie dalo by sie moze w jakis sposób tego połączyć ??i jeszcze odnosnie brzucha bo mam troche tłuszczy w dolnej czesci i prosil bym o rady w tej kwestji

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 80

Wzrost: 185

Cel treningowy: nieznany

Staż treningowy na słowni: 5 mies

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: -----

Zażywane suplementy: kreatyna 1250 mega caps + Dextroza
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Co lepsze, co gorsze...

Każdy jest inny. Na każdego działają inne bodźce.Zrób sobie miesiąc eksperymentu, chyba, że znasz dobrze swoje ciało. Jeżeli mięśnie szybko ci się regenerują, to proponuję fbw. jeżeli długo, to split.
Np. robisz sobie fbw. po jakimś czasie przestaje na ciebie działać, to przerzucasz się na fbw 5x5, potem to przestaje i tak w kółko.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Drogi kolego żeby rzeźbić należałoby się wcześniej zaopatrzyć w mięśnie.
Swoją drogą od rzeźbienia masz dietę aeroby/hiit/tabate.

Patrząc na Twoje proporcje wagi do wzrostu można śmiało stwierdzić że potrzebujesz przynajmniej z 10kg masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
tak jak gandi zebys mial sie z czego rzezbic to jeszcze z 10 kg a najlepiej to wrzuc fotke do oceny.
Co do polaczenia rzezby z masa tak sie nieda;)
jesli chcesz zrzucic z brzucha oponke dieta aeroby i dobry zestaw cwiczen na brzuch.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 829
gdzie wrzucic ta fote xP??w bicu mam 38 a w klacie 107 xPP i jak ma wygladac dieta mniej wiecej xPP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1964
Wszystko możesz znaleść na forum, diete w dziale odżywianie. A fotke, no wrzuć tutaj. W poście ją wklej.
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html
Tutaj chyba WSZYSTKO znajdziesz.

Zmieniony przez - eMepleme w dniu 2009-06-03 19:11:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 829
nie moge doda foty bo juz odp na posta i sie nie da:((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 829


to moja fota prosze o dalsze rady co do treningu diety i supli

Zmieniony przez - Fenix19 w dniu 2009-06-03 21:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
tak mało trenujesz i już tyle w bicu
jak ty trenowałeś
oczywiście ciąg dalszy na masę ale i tak fajna sylwetka jak po takim czasie zwłaszcza triceps jak się nie mylę
jakiś elegancki fbw i będzie oki
nara

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-06-03 21:43:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1964
Tricek ladny, dobij przedramie i sprobuj zredukować to puste pole między cycami (też tak mam, niestety, może troche mniej). I ciśnij brzuszek, od razu wtedy klatka lepiej wygląda. Ogolnie to jak na 5 miesiecy pozytywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 829
przedramie tez cwiczyc jak na mase czy jdnm ciezarem?? i jak zredukowac to puste pole??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1964
To już musisz poszukać na forum, wklep sobie słowa typu "środek klatki" albo coś w tym stylu. O ile ja sie orientuje (niech mnie ktoś mądrzejszy skarci) to na środek klatki pomaga po prostu węższy uchwyt przy wyciskaniu na płaskiej. A przedramie to nie wiem jak ćwicz, już wedle uznania, ale chyba bardziej komfortowo stałym cieżarem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy taki plan cos da ?

Następny temat

split 3 dniowy

WHEY premium