SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Przemo, ty mało kto widzi, co jeszcze dopalić, bo po prostu brak tego oka, które ty masz. Dlatego, u mnie na siłce, też sporo osób przed zawodami " super, forma, itp " I tak słuchałem Ciebie, bo zawsze jest coś do dopalenia

HKD, najchuyowszy okres, mało kcal, mało fatu to samopoczucie kiepskie.Kava Kava, Proviron i lepiej będzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Siema elo elo
Sory z brak kontaktu ale ost mam sporo na głowie i znowu nie ma czasu na nic

Uzupelnie wyspiki z kilku treningów wstecz

Plecy:
-Sciagnie drazka podchwytem 5x15 + drop
-Wioslo podchwytem 6x12 + regres
A) Wiolo polsztanga CHWYT V z dopieciem w szczycie na 1-2sek 3x15
B) Sciaganie tylem do wyciagu chwytu V 3x15
-Wioslowanie hantlami w opadzie tułowia z dopieciem w szczycie 4x20-12
A) coś al'a rack pull a 3s
B) Pullover stojac + kleczac przed wyciagiem 3s
- Scaganie drazka jednorącz w 3 wariantach, kazdy po 10p, razem ok 30. 3s

swiatlo troche ujowe, wg mam nowy tel i w sztucznym świetle czy w nocy tragicznie nagrywa








Bic tric:
- Wycisk wasko Rampa 10 + drop
- Uginanie hantli stojac Rampa 12
A) Prostowanie linek wyc.gornego 3x15
B) Uginanie ramion z draziem wyc.dolengo 3x20
A) Francus ze sztanga lezac zza glowe 3x12
B) Uginanie ramion na modlkitewniku 3x15
A) Francus z hantlami oburacz zza glowe stojac 3x20
B) Uginanie mlotkowe hantli stojac 3x15
C) Odwrotne pompki 3x15
D) Ugianie hantli na alwce 45st 3x15-20

no sporo tego wyszlo ale w 30 min sie wyrobielm


Klatka: dzis
- Wycisk hantli skos dodatni rampa 12
A) Wycisk lezac 3x15
B) Rozpietki lezac 3x15
A) Wycisk skos dodatni sztagni 3x14-12 + drop
B) Krzyzowanie linek wyc.gorny 3x15
A) Wycisk hantli poziom 2x20
B) Rozpietki z wyc.dolnym lezac na ziemi %) 2x20

Cardio leci obecnei 90min
makro: 200ww. 10g t (10g omegi 3 z tabsow) i 330g białka

Za dnia czuje sie jak trup, motywacja non stop ucieka, irytacja to o byle co mnie łapie. Momentami jestem mega spokojny a momentaim lepiej nie podchodzic Dziwne te stany na redukcji są. I nigdy bym nie pomyslał że do treningu się bede musiał zmuszać by wg pojechać a na treinngu mysle o koncu by dorwać się do żarcia Wczoraj poleciał reefed, pompa na klatce dzis była mega, az motywacje do treningu miałem i carido też konkret wpadło rano 1.5h zrzucanai wegla na czczo (licze jako godzina) i po treinngu 35 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Mówią, że pierwsze przygotowania do zawodów są najgorsze... ale nie martw się ja tak mam co sezon

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Końcówka już wytrwasz widzę że na siłce dobry klimat, hardkor wrzuć jakieś zdj poglądowe, bo plecy to już wiesz jakie masz... Pozowanie cwiczysz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Teraz dopiero zaczyna się prawdziwa redukcja :) Im ciężej, tym lepsza forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
dasz radę, cisnąłeś przysiady prawie do odcinki to trochę głodu i zmiany nastroju Ci nie straszne, po wszystkim powiesz, że było warto jak zobaczysz ile masz kabli na sobie, na scenie zapomnisz o stresie i zmęczeniu, poczujesz zapach bronzera to będziesz chciał tylko więcej, no i nie zapominaj, że po wszystkim cheat będzie konkretny trzymamy kciuki Bartas!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Dzieki ASNF, zmotywowales mnie i masz w sumie racje wczoraj poleciał reefed i od dziś juz zadnego reefeda/czita aż do dnia zawodów nie będzie.

Wojtek, mozliwe ze cos na dniach wrzuce

Krystian: a jak momentami ledwo kontaktuje, na treingu i po sie momentami kręci w glowie to teoretycznie forma jest lux ?


aa i z takich mniej przyjemnych rzeczy, coś mnie zgaga czy coś w ten deseń złapała. Po zawodach trza bedzie sie do ładu i skłądu doprowadzić by na następnej masie ewoulować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Nogi:

Rano 30 min cardio w formie szybkiego marszu

- Przysiady Rampa 8, konczylem na 8x180, bylem sam na silce i wolałem nie zakaldac wiecej
- Front ATG 3x15-18
- Wyprosty tulowia na lawce ujemnej 5x20
A) Syzyfki 4x15
B) Uginanie na prasie 3x15
- Uginanie na parsie 3x20

+ Cardio 60 min po treningu

Mega rzeznia, pzred tr poleciało geranium a i tak nie pocułem jakos tej mocy, w zasadzie czulem sie normalnie jak po kawie bedac na masie czyli po prostu bylem w stanie zrobic trening. Masakra, ledwo zyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Stary, dla mnie te Twoje 8x180 3tyg przed zawodami robi większe wrażenie niż ciężary z końca masy, bo wiem jak teraz funkcjonujesz, szacun!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

Następny temat

Mateusz- Pierwszy start wraz z Adamem Adamskim

WHEY premium