SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Te uspokój się bo cię nie dogonie w życiu .
Mocne nabicie , jest kawał klaty, o łapce pisałem, szkoda że ma taki kształt jaki ma ale yebać to , ciśnij

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Gienek dzieki

Panowie, proponuje zakonczyć ten spam ktory kompletnie nic tu nie wnosi Carlitos napisał troche za duzo, odpisałem swoje - myslałem ze bd koniec, a zaczely sie wywody jakby cos sie naprawde stało i kogoś zabolało to co napisał, nikt nie ucierpiał, nikogo nie zhejtował a chciał dobrze - ja tak to widze, i na tym koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Dokladnie, wyrazilem swoja opinie i nic wiecej a tu wszyscy na mnie. Klatkke tez sie zgodze ze masz potezna zauwazyles jakies zmiany lub poprawy zdrowia samopoczucia po odstawieniu glutenu i nabialu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Przede wszystkim poprawa trawienia, lekkość na żołądku i ogólnie lepsze samopoczucie. Produkty z glutenem jak dla mnie nie są takie złe jak ktos ma umiar, a nie że codziennie sie cos glutenowego nawala, teraz jest ok ale za pare lat ok nie będzie. Poza tym ja mam naprawdę sporo kcal w diecie i jakbym jadł produkty glutenowe to to trawienie byloby tragiczne


Dzis poleciały bardzo konkretnie plecki i tric z moim człekiem od hard trensów

- Podicaganie na drazku 4x max
- Sciaganie drazka tylem do wyciagu 3x15-20p
- Wioslo polsztangą Rampa 8 + drop, konczylem na 130kg + ciezar sztagni, drop z 30p
- Sciaganie drazka chwyt V 3x15
- Sciagnie drazka podchwyt 3x15-10 + drop na koncu
- Pullover 3x20

- Francus ze sztangą siedzac 3x8, na 57kg wszystkie serie
- Prostowanie ramienia jdnoracz w tyl 3x15
- Prostowanie ramion tylem do wyciagu 1x10

wiosełko ost seria



Jutro i sb dnt, a w pt ruszam z lapkami i barkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
nie pierdoyl ze swoja Panią namówiłes na trenowanie?




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-04-15 07:28:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
bez lipy:D i piątka musiała być. Fajnie z kobitką poćwiczyć , ja odkąd moją namowiłem to też trening zawsze troche lepszy i ma kto nagrać jakiś filmik itp

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Z kims tren zawsze jeat lepszy, wiadomo bodybulding motywejszyn up i wg tren przyjemniejszy Wczoraj jeszcze w planach mialem cardio ale pozno skonczylismy i prawdopodbonie dzis coś 30 min pobiegam albo rowerem sie poruszam. Trza powoli kondycje przygotowywać



Zmieniony przez - Hekade w dniu 2016-04-15 12:12:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ale urosłeś byku powodzenia i do zobaczenia w Warszawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
u mnie rower też wyskoczył z piwnicy, coraz cieplej więc warto .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Crazy, mam nadzieje ze zbijemy pione

Dzis poleciały nóżki:

-SQ Rampa 8
konczylem na 220 x 7
-Hack Platz SQ na maszynie 4x20
-Front 3x15
-Syzyfki 3x15
-Prostowanie na prasie 2x25
-RDL 3x15
-Uginanie na prasie 2x20

Dosc dobry trening, nogi zmasakrowane do tego stopnia ,że nie dalem rady po treningu ustać na ziemi, no ale z siadów nie jestem wg zadowolony. Poszedłem na siłke o 13 z kumplem, z którym daaawno nie gadałem, wyszło tak ze zaczelismy trening o 15.30 i juz nawet "przedtreningowka" przestała działać. Na początku był lekki brak mocy ale po siadach jakiś tam power sie dopiero włączył. Jako, że nie robiłem regresu w siadach postanowielm dodatkowo zrobić sobie fronty ale max głęboko i dosc szeroko, w hacku też schodziłęm maxymalnie głęboko jak mogłem i dopinałem czworke w kazdym powtórzeniu, syzyfki jak zwykle mnie zmasakrowały. Jutro dnt a we wtorek lece z klatka i tricem

technika tragiczna, ale tu mocy nie bylo jeszcze Chyba wyyebie te siady i dam sb siłowego RDL na początek bo cos czuje ze tu z progresem juz ciezko bedzie.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

Następny temat

Mateusz- Pierwszy start wraz z Adamem Adamskim

WHEY premium