SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl kreatynowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 567
Witam. Koncze wlasnie 6 tygodniowy cykl treningowy FBW w ktorym przez pierwsze 4 tygodnie cwiczylem systemem 3x10+rozgrzewkowe serie jeden zestaw w tygodniu, a nastepnie przestawilem sie na standardowe FBW 5x5 czyli 2 serie rozgrzewki i kolejne 3 stalym ciezarem 2 zestawy tygodniowo. Teraz mam tydzien przerwy i planuje przy kolejnym cyklu wspomoc sie kreatyna i jakims gainerem. Slyszalem ze mono pompuje miesnie woda co daje krotkie efekty wiec chcialbym od razu wziasc jablczan.
Moje propozycje to:
1. Biogenix Cell Pump
2. Trec cm3
Diete staram sie trzymac w miare mozliwosci (akademik zbytnio temu nie sprzyja) dlatego chcialbym dodatkowo dokupic gainera Mass XXL z Treca...
Do tego kupie w aptece jakies multiwitaminy i bede jadl tez glukoze. Prosze o pomoc w wyborze kreatyny(Cell Pump slyszalem ze daje efekty ale goni na kibel ostro, a cm3 podobno bardziej na sile jest). Czy jeszcze cos do tego powinienem dokupic? Pod przypadkiem prosze o rade na temat doboru treningu. Z FBW jestem zadowolony i zastanawiam sie ktora dokladnie wersje wybrac zeby jak najlepiej wykorzystac kreatyne

Pozdro

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 20

Waga: 73

Wzrost: 184

Cel cyklu: Masa

stosowane już wcześniej suplementy : Brak

Uprawiane inne sporty: Niedlugo planuje zaczac karate kyokushin

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: cale zycie?

przewidziane finanse na cykl: 300

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 8 miesiecy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
jabłczan na pierwszy cykl ujdzie chociaż lepiej na mono

z tych dwóch cm3 z olimpu jabłko tcm tez nie jest złe

cp to taki trochę stack wiec na pierwszy raz niema sensu go ładować

Zmieniony przez - maniak89 w dniu 2009-04-04 03:16:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
glukoze sobie daruj a z witaminami tez nie jest tak kolorowo jak kazdemu sie wydaje.
a co do kreatyny moze byc cp na pierwszy raz moze byc tez tcm to jest to samo roznica w opakowaniu i sladowych dodatkach w cp tauryny ,aakg.
Ogolnie jablko jest ok jak na 1 raz .
AAAAA i mnie cp nie gonil na kibel powiem wiecej jeden z smaczniejszych produktow jakie pilem :)
cm3 nie jest bardziejna sile od cp bo to jest to samo ;)
na sile trening jest z dobra dietka.
Powodzenia.

Zmieniony przez - sebek1982 w dniu 2009-04-04 09:01:23

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2978
a nie lepiej na poczatku wziasc monohydrat?? np trec creapure Ala+B1.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Zapodaj na pierwszy cuyklon najtańsze mono pierwszej lepszej firmy, będziesz zadowolony.
Jeśli już się uparłeś na jabłko, to stack typu CP też zostaw na następne cykle.
Wrzuć najtańsze jabłko np: MLO BioTech za 31 zeta, też będziesz zadowolony.
Oczywiście pod warunkiem, że dieta i trening dopracowane w szczegółach i przestrzegane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 567
Diety przestrzegam a trening dopracowalem wlasnie dzieki FBW. Gdzies przeczytalem ze po mono sa wieksze spadki niz po jablczanie(nie zalewa miesni woda?) dlatego chcialbym zaczac od tego drugiego. Mam jeszcze pytanie... Jak to jest konkretnie ze spadkami po cyklu? Jezeli bedzie dieta w trakcie cyklu i pozniej zrobie ten 2 tygodniowy trening zapobiegajacy spadkom(na forum bylo o tym napisane) to czy duzo ze mnie zejdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Zawsze coś "schodzi" dlatego to nie sport dla sezonowców. Trzeba ćwiczyć latami i małymi krokami iść do przodu w kierunku idealnej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 567
Wiem ze zawsze cos spadnie stad moje pytanie. Po czym bardziej? Bo nie pamietam czy z tym ze po jablczanie mniej to bylo wiarygodne zrodlo... Doradzcie jeszcze jakie witaminy do tego wziasc? Wystarcza takie z apteki za 10-15 zl czy kupic te z olimpu?

Zmieniony przez - Kakens w dniu 2009-04-04 12:19:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
przyjelo sie ze po mono sa wieksze spadki na wymiarach gdyz schodzi woda z organizmu ,przy jablku tyle wody sie nie lapie wiec i spadki mniejsze.Jest to tak ogolnie powiedziane bo w zyciu roznie bywa kazdy ma inny organizm diete itp
Ja np. na mono lapie duzo wiecej wody jak na jablku dlatego mono wole przy masie a jablko przy redukcji bo przy masie nie sprawia mi problemu lekkie zalanie ktore i tak zejdzie po kilku kilkunastu dniach.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2201
ja bym jednak bral mono na 1 raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 567
Powiedzcie mi jaki jest sens brac mono, ktore wleje w nas wode ktora po cyklu sama zejdzie? Nie lepiej od razu budowac czysta mase miesniowa jablczanem? Wiem ze jest to irytujace tlumaczyc upartemu kolesiowi po raz n-ty ze powinno zaczynac sie od mono, ale przeciez sa jeszcze stacki...
Nigdzie na forum nie znalazlem konkretnej odpowiedzi czy na prawde jest tak ze mono jest na mase a jablczan na rzezbe. Skoro woda zejdzie i tak to chyba lepiej od razu jesc to drugie i przybrac 3 kg na przyklad niz przybrac 4 a potem popatrzec jak 2 kg splywaja...
Nie planuje wielkiej kariery koksa ktory bedzie bral 10 roznych kreatyn tylko walnac 3-4 cykle i mysle ze rozpoczecie od jablka temu nie przeszkodzi... 30-40 zl roznicy nie robi dla mnie roznicy i nawet 1 kilo wiecej w masie mysle ze jest tego wart.

Zmieniony przez - Kakens w dniu 2009-04-06 01:31:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna pytanie

Następny temat

BCAA od czasu do czasu dobrze??

WHEY premium