SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl kreatynowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1183
Witam,

Ćwiczę ok. 5 miesięcy 3 x w tygodniu do tego 2x basen pływanie ok. 1 godziny, jak najmniejsze odpoczynki do wykończenia, ale tak abym mógł wyjść o własnych siłach;)
Ogólnie chciałbym nabrać trochę masy i siły czyli standard ale chcę zrzucić jeszcze brzuchol.
Do zrzucania jako dodatek polecam Trec Thermo Fat Burner na mnie super podziałało, brałem ok. 3 miesięcy i z połączeniem ćwiczenia, basen i poprawiona dieta (posiłki częściej ale mniej i zróżnicowane, min. 4) i jestem zadowolony z efektów ale to jeszcze za mało (brzuszek był za duży ;)).
Teraz rozpocząłem pierwszy cykl kreatynowy ale mam trochę pytań odnośnie przyjmowania tych suplementów. Także jeżeli jakiś suplement, którego nie mam a byłby „brakującym ogniwem" proszę o wskazówkę (kasa jest).
Suplementy które już mam:

Biogenix Cell Pump - 665 g
Hi Tec Protein - 1 kg
Trec HMB liquid 120ml + HMB liquid 60ml (biorę już od 3 miesięcy i będę brał dalej)
Trec Bcaa g-force (biorę już od 3 miesięcy)
Trec Fat Killer

Ogólnie fat killer kupiłem aby przyjmując przed ćwiczeniem dodał mi trochę energii (guarana). Oczywiście także aby lepiej spalić tłuszczyk.
A może przed ćwiczeniami lepiej coś innego zapodać ??
Czy można takie specyfiki jak Fat killer/ Thermo Fat Burner brać podczas cyklu z kreatyną..

biore tak:

Rano: Cell pump, Hmb
Praca od 8 - 16
Po południu (przed ćwiczeniami): Bcaa, FAT killer
Po ćwiczeniu: Hmb, Cell pump, Bcaa
Wieczorem: Hmb

Nie wiem, kiedy brać białko bo z tego co wiem nie powinno się brać z kreatyną możliwie po upływie chyba 40 min. (rozpuszczam z mlekiem). Czy na noc będzie ok. chciałbym 2x dziennie. przed cyklem kreatynowym to brałem od razu rano po przebudzeniu a teraz muszę przenieść na inną godzinę. (w pracy odpada). a częso ćwiczę także wieczorem (kończę ok 21) więc po będę brać kreatynę i nie wiem czy brać np o 22 białko.

Proszę o poradę jak lepiej rozłożyć te suplementy i może co dodać aby były lepsze efekty.

Pozdrawiam,
Prekto
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Przede wszystkim jedna pucha CP nie starczy ci na cykl, dokup druga.Do zestawu dorzuc zma apteczne, carbo i omega-3.Carbo bezpośrednio po treningu zma przed snem a omege-3 do posiłkow.Jeśli chodzi o białko to dawaj miedzy lub do posiłków ubogich w białko.Podstawa to dieta.Jesli chcesz brac białko zaraz po krecieto odczekaj 30 min i wtedy zarzuć białko.POzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1183
CP drugie kupię ;) a jakie carbo polecasz i jakie to jest ZMA apteczne może jakaś przybliżona nazwa ;)
a jeszcze do pytania o fat burnery i taki tam czy można je brać podczas cyklu kreatynowego?

Pozdrawiam,
Prekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1742
carbo jest ciezko spieprzyc wiec mozesz kupic Olimpa albo CarbBX Biogenixa tez jest dobre,
co do ZMA ja biore apteczne i tez jestem zadowolony ale moze ktos sie jeszcze wypowie w tym temacie,
albo poszukaj na forum jest mase wypowiedzi na ten temat,
pozdro,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zma apteczne to:
-filomag b6 4-6 tab.
-zincas forte 1 tab.
no ok. 30 minut przed snem
wszystko jest teraz si jak kupiles druga puche a co do bialka giecik Ci ladnie napisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1183
dzięki za pomoc
właśnie rozpisuję sobie dokładnie kiedy jakie suplementy jak skończę to napiszę i jeszcze raz prośiłbm o sprawdzenie ;)

giecik dla Ciebie sog

pozdrawiam,
Prekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1183
więc będzie tak:

Rano: bcaa, hmb, cell pump
Po południu (po pracy): białko
Przed treningiem
: bcaa, carbo
Po treningu: hmb, cell pump, carbo
Przed snem: białko, zma
Omega 3 do posiłków

i jak to wygląda??

Pozdrawaim,
Prekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1742
wydaje sie ze ok,
pamietaj o diecie bo widze ze uwzgledzniasz tylko dodatkowe bialko a nie piszesz nic o weglowodanach ale rozumiem ze to zgodnie z dieta i nie musisz uzupelniac,
Carbo wystarczy zaraz po treningu ale byc moze ktorys z bardziej doswiadczonych kolegow doradzi cos wiecej!
ja bym ew. dodal BCAA po treningu jako ze maja dzialanie anaboliczne,
pozdro,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dobrze rozpisałeś
pokombinuj jeszcze z Cp
sprawdź czasem przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1183
fireball:
zgodnie z twoją sugestią dodałem bcaa po treningu :) teraz jeszcze pytanko o węglowodany nie wiem czy dodawać czy nie. jedzonko mam chyba normalne ale sam nie wiem. ważę 91 kg na 185 wzrostu i mam trochę brzuszka tak ok 95 w pasie ;) (ale miałem więcej) więc teraz jest już ok i bardziej mi zależy na zgubieniu sadła i zarazem zwiększeniu 'mięśni' ale tak aby waga była w normie.
więć jak mi radzsz z węglowodanami??

ziper69:
czyli sugerujesz abym dał cell pump jeszcze przed treningiem??
Czy mogę mieszać razem carb BX i cell pump?
wypowiedz się też o węglowodanch w moim przypadku?


Pozdrawaim,
Prekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
bierz 2 porcję cp dziennie
kombinuj z porami przyjecia tego supla
możesz mieszać cp z carbo /po treningu wskazane/
możesz też uzupełniać braki w diecie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zaczeliście brać kreatynę?

Następny temat

Jest kasa, ma byc masa...

WHEY premium