SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl Kreatynowy Pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135


czesc
cwicze 4x w tygodniu plan od michail (plan Mass)cwicze w pniedziałek wtorek czwartek piatek.
diete staram sie trzymac,choc niedułgo zaczne ostra diete
Cele :
chce pozbyc sie fatu,chce wyrobic mase miesniowa i dalej cwiczyc(niechodze tylko po to zeby schudnac itp,a puzniej luz,mam zamiar dalej cwiczyc)
Chce kupic sobie kreatynke myslalem o olimp mega caps 1250mg w sumie tani i niby dobra co poradzicie jak mam ja brac przy moim planie,
a i jedno pytanie co powiedcie o lkarnitynie ona cos daje czy nie ,moze dorzuce jeszcze lkarnityne zeby szybciej pozbyc sie fatu,
foto:

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135


szybko schudnac ,wyrabiajac mase miesniowa to jest mój cel,,,,,,,,,,
zapomniałem dodac wiek 17/18 staz ok rok,ale systematycznie dopiero z miesiac, niecwiczyłem spowodu wypadku,,,i troche obrosłem w fat,heh ,zycie,poradzcie,chce jednoczesnie łapac siłe bo osłabiony jestem

Zmieniony przez - Marek_3bit w dniu 2008-04-07 14:22:57

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
chudnięcie i wyrabianie masy to tak nie do końca idzie w parze. Najpierw się robi plan masowy i się przybiera na masie mięśniowej + zawsze trochę fatu wchodzi i potem się robi redukcje i się tego fatu pozbywa. Przy wycince fatu dużą rolę pełni dieta która różni się od tej stosowanej przy budowie masy mięśniowej.

Ja bym na Twoim miejscu najpierw zrobił sobie ze 2 miesiące treningu masowego a potem zrobił redukcje.
Co do kreatyny to mono jest spoko, dawkowanie 4 rano i 4 po treningu w DT i 4 rano w DNT (ewentualnie dodatkowa porcja 4 w porze około treningowej) ale poczekałbym z tym jeszcze troszkę.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
ok dzieki,z kreta moze faktycznie poczekam,a powiedział bys mi jak wycinke robic,do zwykłego treningu dozuce aeroby z 3x w tygodniu i mniej jedzenie,i mniej wiecej jak dieta na wycince wygląda

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Dieta przy redukcji powinna mieć ujemny bilans kaloryczny, czyli jak wyliczysz sobie swój bilans i wyjdzie np. 3000 kcal to układasz dietę na 2800 - 2500 kcal, do treningu dorzucasz aeroby i jeżeli nie masz super diety to przydaje się brać antykataboliki, żeby nie spalić sobie przy okazji mięśni.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
moje zapotrzebowanie wynosi 1663 kcal,tak mi wyszło z dzienika vitalmax,a ze cwicze dozucam kilka kalori jakies 200 czyli w sumie jakies 1900kcal,mam jesc,

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
moje zapotrzebowanie wynosi 1663 kcal,tak mi wyszło z dzienika vitalmax,a ze cwicze dozucam kilka kalori jakies 200 czyli w sumie jakies 1900kcal,mam jesc, jaka kreatynke mam kupic,kupie ja za jakis czas ,tylko chce wiedzi9ec jaka mam kupic,zeby niekupic jakiegos gó.na

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2994
na twoim miejscu zrobiłbym najpierw redukcje bo troche tego fatu jest... nie bierz sie narazie za suple najpierw zrzuć pare kilo do wakacji masz 3 miechy porządna dieta (z ujemnym bilansem) na początek rób 3 razy w tyg aeroby a potem staraj sie codziennie bo masz dużo do spalenia źą... a w wakacje albo po wakacjach zrób masówke i bedzie gites... taka moja rada :D

...ból jest dobry...
najgłupsza zasada na siłowni: "nic na siłę...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
To jak masz dodatki bilans to nie zrzucisz fatu tylko urośniesz w mięcho :)

Na początek wszyscy polecają Olimp mega caps

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2994
napisałeś że chcesz szybko schudnąć to musisz fest zapier..da...lać
bo troszku tłusty jestes ale nie ma żeczy niemożliwych troche czasu ci to zajmie także nie licz na efekty natychmiastowe...

no pain no game.......

...ból jest dobry...
najgłupsza zasada na siłowni: "nic na siłę...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2994
ło kur...va napisałem rzeczy przez "ż"
SORY nie zauważyłem tego wcześniej

...ból jest dobry...
najgłupsza zasada na siłowni: "nic na siłę...."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell pump z czym

Następny temat

bialko zwierzece

WHEY premium