SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl kreatynowy... dlaczego mono?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Przegladalem cale forum i w sumie nigdzie nie znalazlem argumentacji dlaczego na pierwszy cykl najlepiej uzyc monohydratu. Jedyne co przychodzi mi na mysl to stosunek cena/jakosc. Czy sa inne czynniki, ktore sprawiaja, ze pierwsze cykle lepiej mono, a potem zarzucic cos mocniejszego czy to kwestia ekonomii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
hmmm... Ja uwazam ze przed treningiem jest wazniejsza(wykorzystasz ja na treningu) i zawsze tak biore. Zreszta biore i przed i po zazwyczaj wiec nie mam problemu

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie widze powodu dlaczego nie zaczynac od jablczanu a nawet od cuda jak xpand

masz kase kupuj co najlepsze

i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5719
Popieram świete słowa BULLA
Na SFD mono na 1 cyklik to chyba juz taka reguła.
Ja nie mam zielonego pojęcia czemu akurat mono.
swiat idzie do przodu wiec i my nie stójmy w miejscu.
Pozdro

Fitness Or Another Piece Of Cake

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
mono dlatego ze nie bedzie takiej widocznej roznicy w pierwszym cyklu miedzy mono a innymi odmianami , przynajmniej tak czytalem na sfd kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
temu mono a nie np jabłczan bo przy pierwszym cyklu nie będzie widać różnicy (oprócz retencji wody) a jeśli nie widać różnicy to po co (h**a) przepłacać, he??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
ubiegł mnie skubaniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5719
Czyli z waszych opini wynika ,że np za 5-10 lat bedziecie nadal doradzac żeby brac mono na 1 cykl.
Ja Was rozumie ,bo sam na 1 cykl zarzuciłem mono,ale było to spowodowane brakiem funduszy.Teraz bez zastanowienia wzioł bym jakis CP lub Xp

Fitness Or Another Piece Of Cake

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
jezeli nie wprowadza nowych odmian kreatyn to mysle ze nic sie nie zmieni w kwesti polecania mono na 1 cykl, a najlepiej to na sobie wszystko sprawdzac bo wiadomo ze kazdy organizm jest inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5719
A tak kiedys sie zastanawiałem jak to było wczesniej kiedy nie bylo zadnych supli,a i bez tego mieli całkiem wporzo sylwetki.
Ciekawe jak by było np ze mna gdybym jechał tylko na dobrej diecie
1

Fitness Or Another Piece Of Cake

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
"Ciekawe jak by było np ze mna gdybym jechał tylko na dobrej diecie " hrhr ciekawe... jak to ma w podpiscie nasz mieciu "na sucho to nawet trawa nie rosnie' swiete slowa

aha a co do tematu... jak masz siano to bierz jabluszko...


Zmieniony przez - Eska w dniu 2005-02-27 01:25:37

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzezba carbo i sauna?

Następny temat

Którą z opcji cyklu na masę wybrać?

WHEY premium