SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSUMOWANIE PRZEMIANY/ MONINKAAA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4849

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Ladies droga do formy i edukacja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64909
PRZEMIANA SYLWETKI 2013 - PODSUMOWANIE


Jako, że jestem gaduła to będzie krótko


Dziękuję:

Obliques za trud, jaki włożyła w ułożenie tego piekielnego, dietetyczno-sportowego, 12to tygodniowego planu

Dziewczynom - za to, że dzielnie pod bacikiem szefowej śmigały, a ich ciężary i zapał nie raz dodawały mi sił by iść dalej

Bliskim - że mimo, iż nie zawsze rozumieli, to wspieriali. I, szczególnie pod koniec, nie zwariowali przy mnie



Naprawdę KRÓTKO o tym JAK BYŁO:

CYKL 1: - dużo węgli, energii i nawinego zapału, że może nie będzie tak źle Zaraz w drugim tyg. kryzys pierwszy, że chyba nie dam rady. Dodatkowo w kolejnym tyg. łapię kontuzję, mimo to postanawiam zacisnąć zęby i bawić się dalej

CYKL 2: - dieta niespodziewankowa - czyli smacznie ale głodno, bardzo głodno. Samopoczucie na granicy hibernacji + dodatkowy trening od ukochanej pani trener do dziś śnią mi się po nocach
CYKL 3: - tłusto i prawie syto, bo można jeść badyle bez ograniczeń Najlepszy chyba ze wszystkich pod względem treningów i diety

CYKL 4: - wracają ukochane inaczej wytrzymki, więc znów jest fajnie Znów też robi się trochę głodno. Jadę już na oparach oparów , co zresztą widać po moich maxach

CYKL 5: - odwadnianie - odliczam dni do końca. Samopoczucie dziwne, nie wiedziałam, że picie może tak męczyć

Ogólnie przez całe te miłe 12tygodni TRENINGI były bardzo ciekawe, ale jednak intensywne i wyczerpujące. Myślę, że bez przygotowań nie dałabym rady.



Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję Obliques za opiekę od początku do końca, za odpowiedzi na setki, często naiwnych pytań, za cenne rady i za to, że namówiła mnie na to ciekawe wyzwanie Za wszystko, no



Dobra, teraz trochę suchych faktów:

DANE:

WIEK: 35
WZROST: 155

WYMIARY było/jest:
Waga: 58,5/50,40
biust: 92cm/ 85cm
pod biustem: 82cm/ 75cm
talia: 78cm/ 70cm
pas (najszersze miejsce): 94cm/ 84cm
biodra 96cm/ 91cm
udo: 56cm/ 53cm
łydka: 34cm/ 33cm

MAXY:
MC 75kg/ 84kg
Przysiad 68kg/ bz
WL 43kg/ bz
WŻ 27kg/ 27,5
Podciągnięcie chwyt neutralny x2/ 6 nachwyt szeroko 5

DIETA: zgodnie z cyklami i zaleceniami szefowej

CEL: przetrwać - osiągnięty


No i na koniec FOTKI:

Przód:



Bok:



Tył:



I w bonusie the summer 2013- vacum edition




Można spamować

Zmieniony przez - Moninkaaa w dniu 2013-06-23 19:20:01

“It does not matter how slowly you go so long as you do not stop”

3. Obecnie: FAT OFF- TEST http://www.sfd.pl/Moni__DT__cause,_like_it_:_-t956247-s17.html#post1

2.PRZEMIANA 2013: http://www.sfd.pl/Konkurs\_Moninkaaa-t933927.html#post7

1.Początki: http://www.sfd.pl/Moninkaa__REDUKCJA-t883490.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
ale apetycznie się zrobiło

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Wow dałaś czadu Monika! Zwłaszcza na zdjęciu bokiem widać ile Cię ubyło. Zupełnie inna kobietka pięknie! Gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12483
świetna przemiana - gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
wow, pieknie!

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
No no...sexy figura. Widać, że się mocno starałaś

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
ale slicznie
brzuszek pieknie wciagnelo, reszta jedrna i apetyczna
konkretna robota (i to od wielu miesiecy, nie tylko tych ostatnich)
zawsze podczytywalam po cichu
gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
ekstra przemiana! brzusio sie wciagnal, plecy bardzo sexy a te zdjecia w obcasach wymiataja! bardzo gratuluje! widac ogrom pracy I wyrzeczen!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
jprd jaka zmiana
Monia graty

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Wow, Moni ekstra wyglądasz! Plaża Twoja
Gratuluję!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chcę zacząć ćwiczyć..

Następny temat

PODSUMOWANIE PRZEMIANY / MANZANARES

WHEY premium