SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okurasei.Just do it!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29973

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ale ja wyjeżdżam nad Zegrze bo ma być ponad 30 stopni... i działking, swimming itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Mysle ze Oku umie jednak sluchac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Trening 22 - Tydzień 7.
Dzień 3.

3x20
1. rozpiętki na maszynie - 15kg
2. rozpiętki odwrotne na maszynie butterfly - 5
3. podciągnie sztangi wzdłuż tułowia - 10 kg
4. wypady chodzone bez obciążenia max. liczba powtórzeń, ręce skrzyżowane na piersiach - 45
5. unoszenie bioder w leżeniu na jednej nodze
6. uginanie ramion ze suspinacja 5/6/5kg
7. prostowanie ramienia w pochyleniu opierajac sie o lawke 3
8. plank 3x max 20/20/15 sek - chyba to źle robie bo mnie normalnie bolą przedramiona i dlatego ie daję rady dłużej...
+ rozciąganie Matawashi

boli mnie kolano na orbitreku, rowerku czy bieżni :-/ DZIŚ USG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Byłam na USG SRU coś tam... I wkleje wynik bo się nie znam, ale już usłyszałam że: 1. mam nie siedzieć 2. nie chodzić 3. broń boże nie chodzić po górach 3. nie ćwiczyć siłowo 4. NIE DŹWIGAĆ 5. Nie przytyć a najlepiej schudnąć! już nawet nie wiem... W czwartek ortopeda.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Poproś Saidę, żeby rzuciła okiem.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wg opisu USG masz początki chondromalacji rzepki, jesteś na pograniczu I/II stopnia, czyli są to w miarę łagodne zmiany, z którymi jeszcze można sporo zdziałać. Ponadto rzepka ma tendencję do ustawienia bocznego (przemieszczania się w bok), ale poddaje się próbom przywrócenia jej prawidłowego położenia --> wniosek: powinnaś wzmocnić więzadło rzepki i generalnie mięsień czworogłowy uda.

Ponadto wg obrazu USG widać zmiany świadczące o uszkodzeniu łąkotki przyśrodkowej oraz zmiany w paśmie biodrowo piszczelowym przebiegającym w okolicy kolana, najprawdopodobniej na skutek nieprawidłowo obciążanego kolana, co z kolei jest skutkiem wyżej opisanych zmian.

Co zrobiłaś z kolanem?

Muszę dodać, że nie leczy się opisów obrazków, tylko pacjenta i jego problem, no i nie pozwól z siebie zrobić kaleki.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Właśnie nic z nim nie zrobiłam! NIC a nic. Kiedyś mnie bolało w przeszłości - 4 lata temu - diagnoza: przerost błony maziowej ; leczenie: rehabilitacja: wzmacnianie mięśni, ćwiczenia na poduszkach stabilizujących, masaże i rozciągania - bez przeciwskazań dalszych. Obecnie zaczęło mnie boleć po 8h siedzenia w pracy potem przestało po 1h i kolejnego dnia rano bolało baaardzo i teraz boli jak długo chodzę lub orbitrekuje, jade na rowerze biegne... TĘPY ból i ściąganie nogi od kolana w dół na zewnątrz i do tylu (jakby chciala zrobić półkole) - muszę jakby z biodra chodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Trening 23 - Tydzień 8.
Dzień 1.
3x20
1. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 5/6/6kg
2. ściąganie drążka górnego do klatki 20/15/20kg
3. wznosy ramion bokiem siedząc ze sztangielkami (barki) 3/4/4kg
4. wypychanie nóg na suwnicy 70/80/90kg
5. uginanie nóg w leżeniu 20/20/20
6. uginanie ramion ze sztangielkami 5/6/6kg
7. prostowanie ramion na wyciągu 10/7,5/7,5kg
8. plank 3x max 30sek / 25sek / 25 sek
+ rozciąganie

Kanał do filmików ze strony wcześniej :
http://www.youtube.com/channel/UC1nAznlrnmKpEB-NnGEsfUg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz, zaraz. Czy czasem dawno temu nie było tutaj wspominane, że NIE WOLNO Ci robić wielostawowców? Masz izometrię, orbika i maszyny. O siadach i mc zapomnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kolana/kostki/stawy/suplementacja/ćwiczenia

Następny temat

DietON-DT

WHEY premium