SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okurasei.Just do it!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29965

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ok! Dzięki wielkie za trening.

1. przy wyciskaniu i ćwiczeniach na klatę to mam robić tak jak do tej pory z małym obciążeniem czy już starać się o progres jak największy?

2. Przerwy jak najkrótsze między seriami i ćwiczeniami??

3. jakiś deadline jest treningu? czy robić aż do odwołania?

4. to callanetics (bo pierwszy raz w życiu o tym słyszę) to mam z yt czy tam netu ćwiczyć?? czy jakąś płytę kupić? takie coś znalazłam: http://wizaz.pl/Babskie-sprawy/Poczytaj/Callanetics

5. chciałam zacząć biegać na wiosnę ale rozumiem że odpada? (tj. raczej takie maszerowanie z truchtem , to nie wiem czy jest sens w ogóle) Pływanie może być dalej? głównie żabką no i od czasu do czasu rower, ale też raczej rekreacyjnie a nie wyczynowo?

Dzięki z góry za rozwianie wątpliwości :)


Zmieniony przez - okurasei w dniu 2013-05-07 13:26:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
To są te ćwiczenia co na tej stronce, ale jak dla mnie lepiej sie robi z filmikiem, W yt chyba nie znajdziesz pełnej wersji callanetics, ale wpisz sobie w wyszukiwarce "callanetics callan pinckney" i powinnaś znaleźć do pobrania na stronce o nazwie pochodnej od gryzonia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
callanetics rządzi, widzę żeś kolejna z zaleceniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Motykecd - dzięki za cynk xD już mam na swoim dysku. Mam nadzieję że porządzi długo i skutecznie! )

Huh właśnie jestem po pierwszej seri ćwiczeń i łatwo nie było a na pewno koślawo i musze duuuuuuużo jeszcze ćwiczyć. P.S. ale super klimat nagrania xD

Zmieniony przez - okurasei w dniu 2013-05-07 22:34:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Martucca jakbyś miała chwilkę to mam pytanie : czy przy wyciskaniu hantli i ćwiczeniach na klatę (np. rozpiętkach) to mam robić tak jak do tej pory z małym obciążeniem (miałam 5s. x 20 (z 4kg sztangielkami) czy już starać się o progres jakiś lub może jak największy? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, bo idę dziś wieczorem uskuteczniać trening a nie chce znów jakoś źle zacząć.

Miska na dziś.
Plus: Vigantoletten 1000, Rooibos, Herbata Zielona, Gelacet, Kombuch.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Dzień 1. - Trening 1. Tydzień 1.

1. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 20x4kg / 20x5kg / 20x5kg
2. ściąganie drążka górnego do klatki 20x15kg / 20x15kg / 20x15kg
3. wznosy ramion bokiem siedząc ze sztangielkami (barki) 20x2kg / 20x3kg / 20x3kg
4. wypychanie nóg na suwnicy 20x60kg / 20x60kg / 20x70kg
5. uginanie nog w leżeniu 20x15kg / 15x15kg / 20x10kg
6. uginanie ramion ze sztangielkami 20x5kg / 20x5kg / 20x5kg
7. prostowanie ramion na wyciągu 20x7,5kg / 20x7,5kg /20x7,5 kg
8. plank 3x max 35sek / 20sek /15sek (ale nie wiem czy nie liczyłam za szybko)
+ po cardio orbitrek 30 minut max (nie dałam rady non stop na maksie ale dałam z siebie wszystko!!! )

fajnie było!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Miska na dziś.
Plus: Vigantoletten 1000, Rooibos, Herbata Zielona, Gelacet, Kombuch.

+ rano było ćwiczone: Callanetics.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Dzień 2. - Trening 2 - Tydzień 2.
3x20
1. wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej - 10kg
2. przyciąganie drażka dolnego wyciagu do mostka 7,5kg
3. arnoldki 4kg
4. przysiady bez obciążenia, ręce skrzyżowane na piersiach, max. liczba powtórzeń 60 * nie wiem ile dokładnie bo ciągle mnie ktoś poprawiał i pokazywał jak to ma wyglądać a co osoba to inna szkoła o.O
5. wznosy tułowia z opadu, podkładka poniżej kości biodrowych
6. mlotki 5kg
7. francuz siedząc 5kg * sztangielkiem / nie udało mi się sztangi utrzymać
8. plank bokiem 3x max na stronę - oj to chyba źle robiłam w ogóle i było ledwo po 10 sekund :/
+ 30 minut cardio max tętno - orbitrek to chyba był mój max bo ledwo żyłam i nie miałam sił do szatni iść

*poniedziałek i wtorek był callanetis z Callan + w poniedziałek trochę domowego treningu siłowego i próba przysiadów

Miska na dziś!
*wczoraj i przedwczoraj nie wrzucalam, było czysto ale za mało węgi dziś sie poprawiłam, jak coś w potreningu są obie miski - pon. i wt.
Suple: Kombuch, Vigantoletten 1000, Rooibos, Green tea
Warzywa: ogórki małosolne, zwykłe ogórki, pomidory, sałata, czosnek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Miska na dziś!
Suple: Kombuch, Vigantoletten 1000, Rooibos, Green tea
Warzywa: ogórki małosolne, zwykłe ogórki, pomidory, sałata lodowa, czosnek
+ basen 1h + callanetisc z Callan




Zmieniony przez - okurasei w dniu 2013-05-16 14:12:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Dzień 3 - Trening 3 - Tydzień 1.

3x20
1. rozpiętki na maszynie - 10kg
2. rozpiętki odwrotne na maszynie butterfly - bez obciążenia
3. podciągnie sztangi wzdłuż tułowia - 5 kg
4. wypady chodzone bez obciążenia max. liczba powtórzeń, ręce skrzyżowane na piersiach - 30
5. unoszenie bioder w leżeniu na jednej nodze czy ta noga druga to ma być prosta do góry? czy ugięta moze być? czy oparta o kolano tej na której unosze biodra?
6. uginanie ramion ze suspinacja 5/5/4 kg
7. prostowanie ramienia w pochyleniu opierajac sie o lawke 2kg
8. plank 3x max 25sek / 20 sek / 20 sek

+ orbitrek maksymalne tętno 30 minut (ja nie wiem czy to był max starałam się ale ledwo żyłam i mi nogi odpadały)

Miska na dziś!
Suple: Kombuch, Vigantoletten 1000, Rooibos, Green tea
Warzywa:zwykłe ogórki, pomidory, sałata lodowa


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kolana/kostki/stawy/suplementacja/ćwiczenia

Następny temat

DietON-DT

WHEY premium