SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie - mam plan...ale jak ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Czesc wam. Mam taki cel. Chce schudnąć 7 kilo w 2 miesiące (mam nadzieje, ze to realny czas jak na 7 kilo - nie znam sie za bardzo). Tylko sprawa jest taka, ze to 7 kilo chce zrzucić tylko z brzucha, bo mam na brzuchu nadmiar tłuszczu, a reszta ciała jest OK. Czy moge wiedziec jakie mam robic cwiczenia na zrzucenie tkanki tłuszczowej z brzucha ? Chodzi mi o dolną czesc brzucha, tzn wiecie jak jest...czym wyzej do klatki piersiowej tym tkanki tłuszczowej jest mniej, ale na dole brzucha najwiecej. Wiec jakie cwiczenia mam robic i jaka diete ?

Co ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Wszystko zależy od tego co zjadłeś. Ale na pewno nie mniej niż półtorej-dwie godziny. Ponieważ jednak zależy Tobie bardziej na schudnięciu niż tylko na zdobyciu kondycji przerwa powinna być dłuższa. Odczekaj też z posiłkiem po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
... ćwiczenia aerobowe - wszelkiego rodzaju

aby wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej głównie w obrębie brzucha możesz użyć dodatkowo pasa neoprenowego który podnosi temperaturę w miejscu na którym jest nalożony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
... i pamietaj że tłuszcz spala się dopiero po ok 30 minutach ćwiczeń aerobowych

powinieneś przez ten czas utrzymywać stałe tętno ok 70 % cardio max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13723
7 kilo w dwa miesiace - czas jak najbardziej realny (czlowiek ktory odchudza sie zdrowo tzn. nie obciaza tym organizmu w zaden sposob chudnie srednio 1kg na tydzien)
Polecam cwiczenia aerobowe i jezeli masz mozliwosc 2-3x na tydzien basen

ppeter123

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7676
po pierwsze DIETA!!!!!!!!!!!!bez ego nic nie bedzie cwiczenia aerobowe wzmocnią efekt i zmaksymalizują go(tak ad basenu to tez są aeroby, skutecznijesze jest bieganie i jazda na rowerze)poza tym trzeba pamietać zeby nie przerywać tych aerobów zeby utrzymaywać stałe tętno

trening.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
po 1: stałe tętno ok 70 % cardio max - nic z tego nie rozumiem, wytłumaczy ktos ?

po 2: co to ten pas neoprenowy i gdzie go mozna dostac ?

po 3: gdzie znajde spis tych cwiczen aerobowych na brzuch ? i ile mam je wykonywac czasu i ile razy na tydzien ?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
po 1: stałe tętno ok 70 % cardio max - nic z tego nie rozumiem, wytłumaczy ktos ?

po 2: co to ten pas neoprenowy i gdzie go mozna dostac ?

po 3: gdzie znajde spis tych cwiczen aerobowych na brzuch ? i ile mam je wykonywac czasu i ile razy na tydzien ?
_______________________________

1 .Najpierw trzeba obliczyć swoje max tętno .
220- wiek .Czyli jeżeli masz 20 lat ,to twoje max tętno wynosi 200 ,mnożysz ten wynik przez 70 % i masz poziom tętna jakie powinieneś utrzymywać w tym wypadku czyli około 140 .
Liczy się je w ten sposób ,że kładziesz 2 palce (środkowy i wskazujący )
na szyji na prawo od gardła) .Powinieneś wyczuć tętno .Liczysz ilość uderzen przez 15 sec i mnożysz wynik x 4 .Masz wynik swego tętna .

2 Jak wyżej napisane ma na celu spalanie tkanki tłuszczowej w miejscu gdzie jest nałożony .Podnosi miejscowo temp. ciała np. na brzuchu i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej .
Poszukaj w sklepie sportowym lub kulturystycznym .Cena powina wynosić do 50 zł .Zależy od wielkości .

3 Tego nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wyszło mi 142,1 - czyli takie tętno powinienem utrzymywac podczas moich cwiczen aerobowych ?

Uderza mi 18-20 razy na 15 sekund jak sobie siedze.

EDIT: czyli ma mi uderzac około 142 razy na minute ?! (a teraz uderza 72-80) - o to chodzi ?

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-02-28 19:05:35

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Michail jak bedziesz to podrzuc jakis link z cwiczeniami aerobowymi na zrzucenie tkanki tłuszczowej z brzucha, bo ja nie wiem za bardzo gdzie szukac, zeby znalezc cos dobrego i prawdziwego. Jak juz bede mial rozpiske cwiczen co, kiedy, ile razy i jak to zajme sie dietą i to bedzie chyba koniec przygotowan i poczatek cwiczen :)

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
No dobra przeczytałem wiekszosc, ale ja nie znam sie tak bardzo, zeby to wszystko zrozumiec. W twoim arcie z tymi treningami obwodowymi są przykłady cwiczen, ale na wszystkie czesci ciała, a ja potrzebuje tylko na brzuch. Czy mozesz mi napisac, ktore to są bo nawet nie wiem. Ale nie te, ktore rozwijają miesnie brzucha, tylko te, ktore powodują zmniejszanie tkanki tłuszczowej. Ja chce ulozyc sobie taki plan tylko na brzuch. Dowiedziałem sie z tych textów kilka waznych rzeczy, ale planu nie potrafie nadal ułozyc

Tzn moze i ułoze, ale napisz, ktore to są cwiczenia na zmniejszenie tkanki tłuszczowej na brzuchu.

Co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bardzo wazne pytanie

Następny temat

cwiczenia z hantlami

WHEY premium