SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa - najlepszy smak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Luźny temat. Jakie najsmaczniejsze białko jedliście przez te wszystkie lata?

Mój typ to nutrend biszkoptowe. :)
Szukam czegoś pysznego. Jakie macie propozycję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Smaków odzywek białkowych w obecnych czasach jest multum, czasem tak dużo, że nie dziwi mnie fakt - iż ludzie co raz częściej wracają do smaków podstawowych, takich jak: wanilia, banan, czekolada, a nawet naturalny. Często argumentują to tęsknotą za takim banalnym, prostym smakiem, jak mleko w proszku. Bez dodatkowych słodzików, barwników, aromatów i innych „ulepszaczy”. Oczywiście tez preferuję odżywki smakowe i mogę polecić wiele ciekawych wariantów.



Z naszych topowych białek jak np.:
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Wpc_Protein_Plus-opis39294.html

Polecam na pewno połączenia białej czekolady z owocami: truskawką, maliną, ananasem, wiśnią, pomarańczą lub brzoskwinią. Jak widać tylko tych mixow wbite chocolate + fruits jest dużo. Był okres, ze flagowy wpc plus był dostępny w 52 wariantach, zniknęły takie ciekawe smaki jak np. Kukułkowy. Z bardzo dobrych smaków oczywiście trzeba odnotować wszystkie smaki solone, jak np.: solony karmel, solona pistacja, solone masło orzechowe, karmel z solonym masłem orzechowym. Mi osobiście odpowiada jeszcze snickers, truflowy, czy tiramisu.

Polecamy również: Białko i odżywki białkowe - kompendium wiedzy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33113 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Smaki to kwestia indywidualna , mi najbardziej podchodzą biała czekolada , wanilia , smietanka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Chodzi bardziej o konkretne firmy co do smaku bo wanilia wanilii nie równa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Kiedyś był taki producent Sport Definition i That's the whey chyba o smaku lodów waniliowych to była kosa.

Białeczko z SFD seria Delcious i smak Vanila Heaven jest bardzo blisko
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
georgu
Kiedyś był taki producent Sport Definition i That's the whey chyba o smaku lodów waniliowych to była kosa.

Białeczko z SFD seria Delcious i smak Vanila Heaven jest bardzo blisko


O tak , pracowałem wtedy jako trener na siłowni i akurat te białka były przez recepcje serwowane klientom jak ktoś kupił , no i wiadomo jako trener miałem możliwość picia za darmoszke , petarda białko i wszystkie smaki kozak , nawet na wodzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Syntrax robi bardzo smaczne np seria nectar albo zapodaj sobie białko o smaku batona teraz robią Snickers, bounty, mars jest mega wybór na rynku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69253
Prawda jest taka że czy "bardziej czyste" białko to nie może jakoś smakować...
A jak jest więcej tłuszczu i cukru to białko fajnie smakuje... często super smak ale prawdziwe makro odmienne z etykietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Nutlove Coco crunch całkiem spoko, I gęste idealna baza do sosów czy kremow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
zolo333
Prawda jest taka że czy "bardziej czyste" białko to nie może jakoś smakować...
A jak jest więcej tłuszczu i cukru to białko fajnie smakuje... często super smak ale prawdziwe makro odmienne z etykietą.


Nie popadajmy w skrajności. Jeśli w 2 porcjach shejka jest przy 50g białka 15g cukru to co w tym strasznego?

Po 15 latach treningów wiem że można robić formę i jeść jak człowiek i smacznie. Jest czas na pączka i na kebaba.

A co do etykiet. Raczej nie powinno się różnić o więcej niż 10%
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17442
Ostatnio piję (m.in.) Whey Delicious o smaku Creme Brulee, jak i Sztosa bananowego - oba białeczka rewelacyjne!

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21533 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870396
Kiedyś faktycznie jak próbowałem syntraxa, to było chyba najsmaczniejsze białko jakie piłem. Obecnie już całkiem nie patrze na smak, a na skład. Ale tak na prawdę nie trzeba daleko szukać, bo i whey delicious z sfd jest na prawdę świetne smakowo, no a pro whey i dobre w smaku, i że świetnym składem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja na urlopie

Następny temat

Ashwagandha - dawkowanie

WHEY premium