Śmiało można powiedzieć, że czekolada należy do jednych z najpopularniejszych łakoci i króluje jako ulubiony wybór, gdy mamy skusić się na małe co nieco. Stosuje się ją do produkcji batoników, pralin, ciastek, sosów i deserów, jednak najbardziej doceniamy jej klasyczny obraz w formie symetrycznej tabliczki z małymi kosteczkami.

Każdy ma tę swoją, najlepszą...

Czekolady białe, mleczne, deserowe, gorzkie bądź z nadzieniem na przykład owocowym lub orzechami, form i wersji tych wyjątkowych słodyczy jest tak wiele, że każdy miłośnik tego znanego od tysięcy lat wyrobu znajdzie coś dla siebie. Marka ALLNUTRITION chcąc zaspokoić potrzeby osób, które cenią sobie zarówno smak czekolady, jak i jakość i funkcjonalny charakter łakoci postanowiła stworzyć wyjątkowe czekolady, które zaspokoją najbardziej wymagające kubki smakowe.

Kolejna "fit-czekolada" w ofercie ALLNUTRITION

Do wyśmienitej rodziny legalnych słodyczy marki ALLNUTRITION dołączyły dwie czekolady z dodatkiem wiórków kokosowych. Jedną z nich jest ALLNUTRITION Delicious Chocolate White Choco With Coconut. To wersja z białej czekolady, w której może rozkochać się każdy miłośnik słodkich doznań. W każdej tabliczce znajdziemy aż 10 g protein pochodzącego między innymi z białka serwatkowego.

ALLNUTRITION Fitking Delicious Chocolate White Choco With Coconut

ALLNUTRITION Fitking Delicious Chocolate Milky Choco With Coconut to natomiast idealny produkt dla koneserów mlecznych czekolad. W każdej tabliczce znajdziemy minimum 35% masy kakaowej, która jest źródłem wielu substancji prozdrowotnych w tym polifenoli. Dodatkowo każda kostka składa się aż w jednej dziesiątej z pysznych wiórków kokosowych oraz podobnie jak jej siostra, zawiera wysoki udział protein pochodzących z białka serwatkowego.

Co wyróżnia nowe produkty?

Co dodatkowo wyróżnia te łakocie od popularnych, komercyjnych czekolad? Każda tabliczka wykonana jest ręcznie z największą starannością. Do ich produkcji nie wykorzystano tradycyjnego cukru i syropów glukozowych oraz fruktozowych, co wpływa na zmniejszenie udziału węglowodanów. W składzie każdej tabliczki znajdziemy koncentrat oraz izolat białka serwatkowego, oraz dodatek maślanki, która nadaje delikatny kremowy smak. Białko serwatkowe charakteryzuje wysoka wartość biologiczna, dlatego uznawane są za bardzo dobre źródło aminokwasów egzogennych.

Musisz spróbować!

Czekolady marki ALLNUTRITION to produkty, które będą idealne jako dodatki do owsianki, zdrowych domowych lodów i sorbetów lub jako samodzielne przekąski. Wysoki udział białka sprawia, że łakocie te mogą być ciekawym dodatkiem i urozmaiceniem diety szczególnie dla osób aktywnych, którym zależy na produktach funkcjonalnych.

Komentarze (0)