SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noworoczne wyzwanie - miska na 100 procent

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ładnie się nawzajem motywujecie. Jednak jak się wie że inni też się starają to jest większa motywacja. Super i oby tak dalej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Mnie najbardziej motywuje to, że praktycznie każda z nas czasem ulegnie pokusie, a dzięki tej świadomości nie czuję się jak oferma czy słabeusz, który nad sobą nie panuje, bo wiem, że to się zdarza i jest normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
wszystko jest teoretycznie dla ludzi
latwiej jest w grupie czasem sie powstrzymac, bo inni sie staraja
ale i latwiej rozgrzeszyc, gdy innym sie zdarza, a efekty wciaz sa
poza tym ogolnie chodzi o nawyki - podobno jak sie cos zrobi 60-70 razy to wchodzi to juz w nawyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Ok, to jeszcze 55 omletow i wreszcie naucze sie je robic porzadnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Melduję się pod koniec tego ciężkiego tygodnia...

Trening - siłowy idzie super! Progres jest w ciężarze i sprawia mi ta godzina ogromną przyjemność. Cardio w tym tygodniu nie wyszło - miałam bardzo dużo nadgodzin w pracy, do tego doszło przeziębienie i odpuściłam. Dzisiaj zrobię, żeby przynajmniej raz dołożyć do treningu siłowego.

Dieta - trzymam na 100%, kalorie dobite do 1700 (czasem zapomnę wpisać w dziennik). Waga stoi w miejscu. Ale mam jakiś problemy z brzuchem. Jak zjem więcej mięsa, to mnie boli i mam wydęty jak w ciąży.

No i teraz tak się zastanawiam - jak długo czekać czy zacznie coś z obwodów spadać? Prawie 4 tygodnie jestem na diecie, od 3 trening na maxa i waga i centymetr pokazują mi ciągle tyle samo. Może jakaś rotacja?


Zmieniony przez - goja33 w dniu 2017-01-27 15:57:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ja powoli wdrazam rotacje ww, ale przyznam, ze perypetie milosne psuja mi apetyt i czasem miska kuleje ilosciowo. Pozniej sie wkurzam, ze ciezar mnie na racku gniecie. Ale idzie ku lepszemu, dzisiaj 2000 kcal wjedzie. Jutro 250ww bo bede sie loic na silce, ale jak to upchne zobaczymy.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 27/01/2017 16:11:07
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
hm...mleko mnie czasem pokonuje (na szczęscie konczy sie na spijaniu pianki), lekko nie dojadam węglowodanów i mam straszną chcicę na orzechy, ale się nie dam

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Nie było tego w moich postanowieniach noworocznych, ale wyszła potrzeba i musiałam dokupić jeszcze jedną sztangę i trochę kg obciążenia , a cieszę się jak dzieciak
Micha czysto, nawet w urodziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Ja cheatowałam (takie ładne słowo, dużo ładniejsze niż "poległam" ) w piątek, ale od dziś nowe wyzwanie 2-tygodniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Dziewczyny, upiekłam dziś przepyszne brownie z batata!

A w ramach weekendowej rozpusty zrobiłam butter chicken <3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowo-żywieniowy do oceny - walka z bryczesami i cellulitem

Następny temat

Princessa w drodze po swoje

WHEY premium