SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noworoczne wyzwanie - miska na 100 procent

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
joanna83d
A ja juz tak dzielnie sie trzymalam redu ladnie idzie a dzis znowu robota zdrugotana treningu nie zrobilam i dorwalam sie do lodowki. To chore... I jak tu sobie radzic w takich chwilach gdy juz czlek ma wszystkiego dosyc i zarcie wydaje sie ostatnia pociecha... Normalnie jak alkoholik w nalogu:-/


biedna głowa do góry, mówi się trudno. Asiu, musisz sobie odpowiedzieć na jedno pytanie: czy naprawdę Cię to jedzenie pociesza? ja wiem, że to się łatwo mówi, ale po co nakręcać błędno koło? może poszukaj sobie jakiego drobnego hobby, ale takiego zajmującego ręce (jakie robótki, kolorowanki, układanki etc, to naprawdę pomaga
powodzenia, jestemy z Tobą

ps. ja dzis prawie zaliczyłam: jedynie odezwała się we mnie mlekomania, bo jak zwykle za mało wzięłam żarcia do pracy i żeby zabić glod wytrąbiłam szklankę mleka

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
kebula
ps. ja dzis prawie zaliczyłam: jedynie odezwała się we mnie mlekomania, bo jak zwykle za mało wzięłam żarcia do pracy i żeby zabić glod wytrąbiłam szklankę mleka


Ooo to to. Nie wiem co bym zrobila gdybym zarcia do pracy nie wziela. Trzyma mnie to bardzo w ryzach.

Jestę pierdołę odcinek 2
Zapomnialam recznika na silownie
Zapomnialam butelki na wode
Moj omlet jest twardy jak kamien
Zabookowalam trening z trenerka na piatek 17:30 a wyjezdzamy tego dnia na weekend O 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
kebula
melduję, że prawie. sppiłam tylko piankę z jednego macchiato po czym go wylałam . za to nie uszczknęłam ani kawałka żarcia współlokatorów! chyba mogę dawać kopy


Kebula! Ty mlekoholiczko



joanna83d
A ja juz tak dzielnie sie trzymalam redu ladnie idzie a dzis znowu robota zdrugotana treningu nie zrobilam i dorwalam sie do lodowki. To chore... I jak tu sobie radzic w takich chwilach gdy juz czlek ma wszystkiego dosyc i zarcie wydaje sie ostatnia pociecha... Normalnie jak alkoholik w nalogu:-/


Witam w klubie, jak mam za dużo na głowie to też mnie się miska rozjeżdża i też szukam pocieszenia w jedzeniu a niestety jest tak jak Kebula napisała, że to błędne koło Trzeba nam jednak z tym walczyć i się nie poddawać, czego i Tobie życzę


Teapot
Jestę pierdołę odcinek 2
Zapomnialam recznika na silownie
Zapomnialam butelki na wode
Moj omlet jest twardy jak kamien
Zabookowalam trening z trenerka na piatek 17:30 a wyjezdzamy tego dnia na weekend O 16


Dlaczego mnie to nie dziwi? Brawo Ty! Zdolniacha

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Asiorajda12

Teapot
Jestę pierdołę odcinek 2
Zapomnialam recznika na silownie
Zapomnialam butelki na wode
Moj omlet jest twardy jak kamien
Zabookowalam trening z trenerka na piatek 17:30 a wyjezdzamy tego dnia na weekend O 16

Dlaczego mnie to nie dziwi? Brawo Ty! Zdolniacha

Dżoana
Ej ale jest jeszcze gorzej Okazalo sie, ze zapomnialam tez ladowarki.
No a ten trening... to jednak byl dzisiaj a nie w piatek
Zlapala mnie jakas niemoc i beznadzieja (nudna i nuzaca praca a myslami zakladam swoj biznes :'-( )
Czuje sie dzis wyczerpana fizycznie i psychicznie, poszlam wiec do domu. Trening przekladam na jutro. I tak padlam na lozko, zdycham sobie... a tu silka do mnie dzwoni gdzie jestem bo moj trening sie zaczal
Nosz....


Zmieniony przez - Teapot w dniu 2017-02-22 11:06:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
daaamn, dzis wpadnie duuużo macchiato. kompletnie sie nie nażarłam

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
He he, dobre z tym przegapionym treningiem!

Chodzi któraś z was do Academia Fitness? Zastanawiam się nad zamówieniem darmowej wejściówki, tylko po to, żeby zmierzyć się na tanicie. Nigdy tego nie robiłam, wiec nie wiem, jak to wyglada. Może ktoś z was coś doradzi?

Ja byłam rano na treningu i czuję niemoc... Ale w rękach, jakoś rozpiętki mnie powaliły. I już wiem, po czym boli mnie biodro! Mc na prostych nogach! Szkoda, ale chyba muszę wywalić, bo skacze mi ta kość okropnie przy schodzeniu w dół. Na co mogę to zmienić? Pewnie na uginanie nóg w leżeniu, a tak nie lubię maszyn...

Miska ok, męża wciągam do dietowania, bo siedzi na zwolnieniu po wypadku i coś czuję, że się pączuś robi... Nie może się ruszać ijuż widać negatywne efekty.

Przesilenie wiosenne mnie dopada i kupiłam spalacz. Proszę, nie zrypcie mnie! Taki nie za mocny - burn 4 all. Robiłąm zamówienie w sklepie i tak mi wpadł w oko W sumie kupiłam go tylko dla pobudzenia, bo w spalanie tłuszczu to ja nie wierzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Spalacze są ok - ja używam od czasu do czasu jako przedtreningówki

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Night - to już mi lżej na sercu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Jezu, jak się obżarłam na noc ciecierzycą! Pęknę Ala jaka dobra była...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ja próbuje się nażreć owsianką, ale czarno to widze xD, nie chce zapeszać,ale nie licząc sporej szklanki mleka to się chyba dzi udało

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowo-żywieniowy do oceny - walka z bryczesami i cellulitem

Następny temat

Princessa w drodze po swoje

WHEY premium