SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noworoczne wyzwanie - miska na 100 procent

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Raimunda
Teściowa gotuje w miarę akceptowalnie (myślę, że kotlet na oleju zamiast na smalcu, raz na 2 tygodnie mnie nie zabije), więc wystarczy ustalić i dostosować śniadanie i kolację.



Gdyby miało zabić - to by znaczyło że moja teściowa też czyha na moje życie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Moja spowiedź też będzie
1. Od 2 stycznia zero słodyczy! I to jest dla mnie ogromny sukces!
2. Miska czysta na 99% (w weekend jednak wpadło to wino...)
3. Makro już prawie idealne, bo moim celem jest dojście do 1700 kcal, a startuję po głodówce związanej z wirusem
4. Założenia treningowe: 3xsiłowe, 2xcardio - 100%!!!

Jupi!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
1.Mąka jaglana i kokosowa kupione. Jaglana już w użytku
2. Picie - troszkę lepiej, są dni, że jest całkiem dobrze - pracuję jeszcze nad tym
3. Dzięki mące jaglanej miska nieco się zmieniła.
4. Warzywa - witamy panią paprykę i dynię
do nadrobienia: upieczenie chleba gryczanego i planowanie miski z jeszcze większą łatwością
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie wygląda to następująco:
-ograniczylam trochę ilość tłuszczu i zamówiłam na przyszły tydzień chudsze mięsa
- w zasadzie codziennie udaje mi się dobić do 1,5l wody
- można żyć bez ketchupu i musztardy
- z warzyw wpadają regularnie brukselka,kalafior i brokuł
I moje największe odkrycie to muffinki bananowo-ciecierzycowe na śniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Glodzilla, co złego w musztardzie bez cukru ? Chyba,że dajesz do wszystkiego i to juz uzaleznienie ...
A zamiast kupionegi keczupu polecam zrobic cos podobnego- przecier/koncentrat pomidorowy, woda, zioła ( paprzka ostra, słodka-fajna jest wędzona, czosnek , oregano, bazylia ), pieprz , sól, odrobina stewii. Jak sos wyjdziet zbyt płynny, mozna doidac gumy guar lub ksantanowej. Ja także często mieszam koncentrat z jogurtem, do tego oczywiscie dowolne przyprawy ( tu u mnie papryka słodka i ostra, czosnek granulowany, tymianek lub prowansalskie), pieprz, sól, kilka kropel stewii.. Ten drugis sos, często jeszcze z łyżeczka majonezu light, używam do tortilli.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie problemem bylo to, ze jadlam musztarde lub keczup do miesa zamiast warzyw, bo tak oczywiscie szybciej. A nad wlasna produkcja keczupu bede musiala sie na powaznie zastanowic. Albo lepiej poprosze moja mama, ktora ma dzialke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Oddalabym wiele za keczup mojej mamy . Robi taki najlepszy na swiecie ;)

9/9 dni na czysto.

Moj chlop przygotowal w wolnowarze pyszna piers z kurczaka po meksykansku. Super z ryzem i awokado.
A teraz siedzi sobie w wolnowarze wolowina z mlekiem kokosowym i czerwona pasta curry. Bedzie pycha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Jakie super dania wymyślacie! U mnie pierś z kurczaka na okrągło. Ale to z wygody. Dziś ze szpinakiem i makaronem ciemnym. Za godzinę silownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja niedawno odkryłam fajne połączenie, a mianowicie: kasza bulgur, pomarańcza, kurczak, roszponka, trochę orzechów zakochałam się w kaszy z pomarańczą i kurczakiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowo-żywieniowy do oceny - walka z bryczesami i cellulitem

Następny temat

Princessa w drodze po swoje

WHEY premium