SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noworoczne wyzwanie - miska na 100 procent

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
A dasz dokładniejszy przepis? Jak gotujesz bulgur, bo na opakowaniu to jest taka instrukcja, że ja nie mam tyle wolnego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm... ja gotuję jakoś ~15 min i jest okej, ale u mnie na opakowaniu jest napisane że własnie tyle gotować (nie wiem może jakąś podróbkę bulgur mam z lidla ;P ). Gotuję osolną wodę, jak się zagotuje to wrzucam woreczek kaszy, przykrywam i sobie tak leży około 15min, potem wyciągam i jest ok. Ja zazwyczaj kasze/ryż gotuję rano do pracy, jak robię i jem śniadanie, więc może w porywach trwa do 20min :/ Kurczak robię smażonego na o.kokosowym, z przyprawami: typu papryka/curry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
A mieszasz to z surowymi pomarańczami czy jakoś z tym kurczakiem zasmażasz?
Nie wiem co ja mam, ale tam się to praży, gotuje w rosole, potem cośtam z masłem, potem przestudzić, przelać wodą... komedia normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaszę gotuje, kurczaka smażę, pomarańczę surową kroję w kostkę, wrzucam na talerz, orzechy siekam, roszponkę rwę i posypuje całość. Jak jem od razu to mam ciepłą kaszę i kurczaka, a jak biorę do pracy to mam ala sałatkę na zimno :)

Jak zrobię w najbliższym czasie to mogę fotkę wrzucić :)


Zmieniony przez - Irea w dniu 2017-01-17 13:17:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Uczciwie przyznaje się do wypicia dwóch lampek wina. Ale mam dziś urodziny wiec czuje się usprawiedliwiona. W dodatku mam kiepski dzień bo waga zamiast w dół poszła 2 kg w górę. Obwody zero. Motywacja zero. Ale trwam. Na razie mam plan do 13 lutego. Potem zobaczymy, co dalej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Wszystkiego najlepszego Goja!! Walcz dziewczyno!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkiego najlepszego Goja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Goja - wszystkiego najlepszego!
nawiazujac do pomiarow - naprawde jesz tak malo jak masz w dzienniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Irea
Kaszę gotuje, kurczaka smażę, pomarańczę surową kroję w kostkę, wrzucam na talerz, orzechy siekam, roszponkę rwę i posypuje całość. Jak jem od razu to mam ciepłą kaszę i kurczaka, a jak biorę do pracy to mam ala sałatkę na zimno :)




ja też tak robię, tylko że zamiast roszpunki daję rukolę

a jak mnie przypili na słodkie to dodaje jeszcze kostki świeżego ananasa i polewam miodem albo syropem klonowym

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
a wogóle to tu przyszłam się przyłączyć z datą wczorajszą

miska czysta do 10 marca

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowo-żywieniowy do oceny - walka z bryczesami i cellulitem

Następny temat

Princessa w drodze po swoje

WHEY premium