SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noworoczne wyzwanie - miska na 100 procent

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
A co do kaszy jaglanej to ta gorycz jest chyba różna u producentów. Mi zawsze gorzkawa wychodzi ale z lenistwa nie mocze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
W sumie, ja też nie moczę, tylko przepłukuję wrzątkiem i nie ma goryczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Bazylia - musze spróbować

U mnie dziś pieczona szynka z tego przepisu który dawałam na początku. Pachnie cudnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Dzieki dziewczyny:) spróbuje zrobić!

Na imprezce było ok, dostałam tylko małego drinka na wejściu, poza tym samo porządne jedzenie: skrzydełka i żeberka z grilla plus sałatki i pieczony ziemniak :) nie ma tragedii. A, i jeszcze tort, a właściwie ciasto - bez maki, z orzechami. Jakieś cudo z thermomixa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja niestety popłynęłam w weekend
Miałam przeprowadzkę i nie miałam kiedy zabrać się za konkretne gotowanie, głównie na kanapkach jechałam, omletach rano, w niedzielę wygospodarowałam czas na zrobienie schabowych
Wszystko nieliczone, bo nawet czasu nie miałam usiąść do komputera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Weekendy są chyba najgorsze... Niby człowiek siedzi w domu i teoretycznie mógłby gotować, a najczęściej wychodzi na odwrót

U mnie w weekend czysto, choć wczoraj nie wpisywałam jedzenia w dziennik. Ale załapałam doła, bo moja szwagierka od 1 stycznia też jest na diecie - słynna owocowo-warzywna dr Dąbrowskiej, i chudnie w oczach! Ja byłam na tej diecie rok temu, wiem, że nic dobrego z niej nie wyszło (straciłam 5kg, a nabawiłam się problemów z trawieniem, załamanie metaboliczne i do dziś nie mogę z tego wyjść). Ale przykro mi, że ja ćwiczę, liczę, staram się,a waga znowu poszła do góry Staram się często popukać się w durny łeb. I na szczęście mogę poczytać o was kochani i tak mnie to podnosi na duchu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Sporo osób w mojej rodzinie tez była na tej diecie. Ale to przecież głodówka. Jedyne co w niej dobre, to ze teraz mamy w każdym domu sokowirówkę czy wyciskarkę i dzieciarnia je duuuzo więcej warzyw z rodzicami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Głodówka to mało powiedziane Policzyłam sobie kalorie i wyszło mi max 600 dziennie. Ale to był max, średnio ok 400 kcal. Zakupiłam sobie wtedy blender kielichowy i przydaje się do dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Goja, dziękuję za przepis.

Co do kaszy jaglanej - ja najbardziej lubię taką wcześniej uprażoną, bo jest sypka, smakuje orzechowo i nie jest gorzka.

http://www.mamaalergikagotuje.pl/ugotowac-kasze-jaglana-sypko/


Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2017-01-23 10:10:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 757 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10593
cześć laski
melduje że u mnie według założeń od 4 stycznia
nie poznaje siebie
trzymam kalorie, nie ma podjadania

wytrwałości wszystkim !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowo-żywieniowy do oceny - walka z bryczesami i cellulitem

Następny temat

Princessa w drodze po swoje

WHEY premium