SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt tu w głowie dobrze nie ma , zapraszamy na biadolenia - SPAM POST !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114781

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1287
siemka dudee:) ja tez spadam sie myć bo śmierdze jak szczur:)

"Mixed Martial Arts"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
siema no przydałoby się.

Jak trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14745
dzisiaj usłyszałem nowinkę na siłowni od kolesia co ma 60lat+a więc:jeśli nie chcesz mieć zakwasów to od razu po treningu, idź weź prysznic! podobno pot podwoduje zakwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To jest nowinka? Zawsze biorę prysznic po siłowni..

A mimo wszystko, zakwasy są po naprawdę intensywnym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14745
w umywalce myje stopy,tak wytrzymam do soboty! pamięta lub ma ktoś link do tego utworu,tytuł to chyba"jedziesz z tym gównem" to było bardzo dawno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
To co czujesz dzień po wysiłku,nie ma nic wspólnego z kwasem mlekowym.Teorie o kant dupy potłuc.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Pewnie, że tak.

Dlatego nie wiem co miał dokładnie na myśli o czym mówił w ogóle.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-06-03 20:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1287
Zabieram sie zaraz za Omleta z rodzynkami,wiórkami.płatkami i migdałami

"Mixed Martial Arts"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Nie rób apetytu.Choć teraz to te gotowane jajka mi smakują

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1287
tez jestem głodny

"Mixed Martial Arts"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przysiady ze sztangą na barkach a kręgoslup

Następny temat

Plan redukcyjny do oceny + lekka korekta

WHEY premium