SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt tu w głowie dobrze nie ma , zapraszamy na biadolenia - SPAM POST !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114756

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
a grzbiet, wiadomo na dużych klamotach, mogę to poświadczyć swoją grubością i już się niemogę doczekać redukcji by pojawiły się wszystkie detale. Najpierw tylko wypadałoby zaliczyć 170x20 we wiośle, ciężka przeprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Akurat ja nie jestem osobom która uważa że na koksie to się rośnie jak na drożdżach,nawet kiedy się pompuje różowymi sztangielkamiMówię tylko co widzę tutaj na forum,w dziennikach...itd.Ale to,że jestem naturalem nie ma tutaj żadnego znaczenia.Po prostu lubię czasem się skatować do upadłego.Sam wiesz jak to jest

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Z resztą jaki ze mnie natural-ostatnio koleś na siłowni do mnie z tekstem;"Fajnie wyglądasz ale szkoda że nie na sucho a na tych białkach,kreatynach.."

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ano ba, pewnie, że wiem. Trzeba jeszcze tylko zdać sobie sprawę z tego, że jak lubisz ciężko trenować to dochodzisz do maxymalnej poprawy sylwetki w bardzo szybkim tempie i to jest jednocześnie dobre i nie dobre, bo załóżmy, że genetycznie masz tendencję do mego rozrostu nóg (a każdy ma do jakiejś grupy indywidualnie) to skatujesz je - urosną, są większe i będą coraz większe, przestaniesz je katować - rosną jeszcze większe, bo w końcu dajesz im odetchnąć, ciężko wyłapać tą równowagę później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Ronie ludzie niedługo zaczną nam wytykać, że jemy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Ja takich szybkich przyrostów niestety nie zaznałem.Fakt,np. klatka zawsze rosła szybciej niż barki,grzbiet nić ręce-co budowało jakieś dysproporcje.Ale to dało się szybko naprawić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
a ja grubość grzbietu i obwód ramion poprawiłem dość szybko...i te nieszczęsne uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Co do ludzi-jest jeszcze jeden dobry tekst,który sobie chyba zapiszę
"Fajna sylwetka ale Ty pewnie nie pijesz alkoholu.Ja to lubię imprezować".

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
ronie220
Z resztą jaki ze mnie natural-ostatnio koleś na siłowni do mnie z tekstem;"Fajnie wyglądasz ale szkoda że nie na sucho a na tych białkach,kreatynach.."


No nie wierzę.. nie wiem co to za człowiek był, ale nie długo ktoś do mnie podejdzie z tekstem ,, ej koleś, masz dietę, to się nie liczy, że dobrze wyglądasz''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Antek-po redukcji będziesz narzekał na chude udaAle za to będą wyglądały jak z atlasu anatomicznego.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przysiady ze sztangą na barkach a kręgoslup

Następny temat

Plan redukcyjny do oceny + lekka korekta

WHEY premium