SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt tu w głowie dobrze nie ma , zapraszamy na biadolenia - SPAM POST !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114703

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
5 trening siłowy w tygodniu,2 ostatnie dni ze 100g węgli dobowo + w środę interwały biegowe i w poniedziałek 1km maksymalnym tempem + basen którego nie liczę.Jest ciężko.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Jeszcze tak z 1/2 tygodnie pociągnę i tydzień przerwy na który zasługuję.Później czas ruszyć z porządną masą.Moze nawet dorzucę kreatynę której nie brałem dłuuugo.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Brzmi dobrze, tydzień przerwy, a potem ruszasz z masą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Dokładnie.Bez żadnego "podtrzymywanie" aktualnego poziomu bf.Agresywny atak + ograniczenie treningów biegowych które jednak osłabiają dolną część ciała.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Czyli Twój organizm zada sobie pytanie ,, co się teraz dzieję? '' Podoba mi się jak to wszystko rozplanowałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
czyli jednym słowem przygotowania niemalże jak do snu zimowego

Zmieniony przez - oddy w dniu 2013-06-29 15:00:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Ja zawsze wszystko planujęNawet ciężary na trening-mam w głowię cały plan treningu,ciężary,serie.Później próbuję tylko podążać wg tego schematu wyrytego w głowie.Niektórzy trenują bardziej autoregulacyjnie-tj. przychodzą,oceniają realnie swoje możliwości...etc. i TO TEŻ jest dobra metoda aczkolwiek ja personalnie wolę stopniowo zwiększać objętość/intensywność/ciężary i później już tylko dokładać/intensyfikować i nie szukać wymówek.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Najważniejsze żeby robić to CO na Ciebie działa i być pokornym i otwartym na inne metody.Uwierz mi że większość metod,ćwiczeń na ciebie zadziała.Musi być tylko odpowiedni czas i miejsce Ciężko mi uwierzyć jeśli ktoś napisze np, "O,mi to wykroki w ogóle nie wchodzą,ja nie lubię regresji,ja nie lubię pedantycznej/szarpanej techniki...etc"/Na wszystko przychodzi czas i wszystko zadziała.Trzeba tylko PLANOWAĆ.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie tak, podoba mi się to co piszesz, jeżeli chodzi o to, mam jak Ty, mam wszystko w głowie, osobiście każdy mój trening jest inny, nigdy nie trenuję dwa razy tak samo, cały czas podążam za nowymi pomysłami, nie daję się przyzwyczaić mojemu ciału do tego samego, serie, powtórzenia wszystko jest inne, wiem, że to na mnie działa. Szokuję organizm cały czas.

Ja kocham kombinować, zawsze rozplanowuję coś nowego na kolejny trening, ale masz całkowitą rację do wszystkiego co napisałeś.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-06-29 15:19:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Zgadza się.

Widzisz,ty trenujesz dosyć chaotycznie,mieszasz ćwiczenia,brakuje tutaj powtarzalności,to na Ciebie działa-SUPER! Ale zapewniam że jeśli kiedyś spróbujesz trenować wg. jednego schematu-wyciągnąć maks z tych kilku/kilkunastu ćwiczeń których się będziesz trzymał cały mezocykl-TEŻ UROŚNIESZ

Nie warto się ograniczać tylko do sprawdzonych przez siebie metod.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przysiady ze sztangą na barkach a kręgoslup

Następny temat

Plan redukcyjny do oceny + lekka korekta

WHEY premium