SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt tu w głowie dobrze nie ma , zapraszamy na biadolenia - SPAM POST !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114713

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ja pociagiem tez godzinke a autem w sumie tez wiec mamy tyle samo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 417 Napisanych postów 1357 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105994
skad jesteście? bo ja tez mam godzine do wawy. rozwiń: hmm chcę wydobyć się z mojego zj**anego miasteczka w którym do niczego nie da się dojść, chcę studia: wojskowe albo coś z prawem tylko w delikatnym stopniu bo do kujonów nie należę. Noi zaocznie bo muszę się sam utrzymać a w tygodniu do roboty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Żyrardów, wiesz jak chcesz zaocznie to idz na WAT tylko na cywilne bo na mundurowe to tylko na dzienne sie oplaca, no chyba ze nie chcesz byc techniczny to zawsze mozesz isc na bezpieczenstwo narodowe, jak masz tak blisko do wawy to czemu chcesz sie tam przeprowadzac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 417 Napisanych postów 1357 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105994
wat zaocznie co tydzien zjazd, za ostro. myślałem nad bezpieczenstwem :) ponieważ nie ma możliwości w moim miescie rozwoju i chce pracę gdzie mogę się rozwinąć i do czegoś dojść :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Skoro mieszkasz w tak zwanej ''dziurze'' to nie masz tam perspektyw, słusznie robisz, celuj wysoko

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-07-10 22:09:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
a gdzie mieszkasz? no niestety na wacie przewaznie co tydzien zjazd i nic wolnego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do bezpieczenstwa ja w tym roku rowniez zaczynam studia na kierunku bezpieczenstwo wewnetrzne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
celujcie wysoko ja za rok tez finanse i rachunkowosc zaczne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Biznesmeni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
dudee chodze do szkoly o tym profilu podoba mi sie to, to czemu w to nie isc dalej?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przysiady ze sztangą na barkach a kręgoslup

Następny temat

Plan redukcyjny do oceny + lekka korekta

WHEY premium