SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt tu w głowie dobrze nie ma , zapraszamy na biadolenia - SPAM POST !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114793

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dzisiaj byłem sam na siłowni, dziwne, a tak piękna pogoda.

No i fajna recepcjonistka była bez instruktorów, sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja trzymam stronę Antka. Na początku treningów, jak jeszcze wiosłowałem, od początku nie pieściłem się z izolacją, tylko robiłem wiosła szarpane. Efekt: bardzo duży przyrost siły (zaczynałem od 50 kg w seriach, po 2 miesiącach kończyłem na 100 kg) i plecy pięknie napuchły. Żadnego bólu nie czułem. Najważniejsze, żeby zrywać z głową, a nie pałować się z ciężarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie o jakiej Wy stronie gadacie? Tutaj nie ma trzymać kogo strony.

Sam szarpię nie kiedy w wiosłowaniu i wszystko gra, tylko po prostu wspomniałem o tym. Nie nakręcajcie się tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się nie nakręcam, tylko dzielę przeżyciami wewnętrznymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jak ktoś pisze "duży ciężar kosztem techniki" a po chwili "ja sam szarpię" to zadałem dość proste pytanie czym jest technika i do czego służy. Ludzie mają przepełnione głowy jakimiś mitami..."tak jest w książce - tak trzeba robić" dajcie spokój, takie brednie można wmawiać początkującym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym się z Tobą zgadzam, tak jak najśmieszniejsze jest to, że ludzie jeszcze wierzą w takiego typu bzdury jak 9 serii na małe partie i 12-16 na duże, przy takiej intensywności, chyba nigdy by mi nic nie urosło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
dudee
Dzisiaj byłem sam na siłowni, dziwne, a tak piękna pogoda.

No i fajna recepcjonistka była bez instruktorów, sama


No to chociaż miałeś na co oko zawiesic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Chciałem jej pokazać kilka ćwiczeń np: Przysiady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
chyba nie odmowiła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie odmówiłaby gdybym jej pokazał

Dzisiaj miałem trening nóg, to ledwo co z szatni się wywlekłem, ale pozytywnie wszystko się działo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przysiady ze sztangą na barkach a kręgoslup

Następny temat

Plan redukcyjny do oceny + lekka korekta

WHEY premium