SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt tu w głowie dobrze nie ma , zapraszamy na biadolenia - SPAM POST !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114760

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie.

Wczoraj na forum w Spamie ( znaczy to nie był spam ) w temacie KSW zrobili 150 stron w ciągu kilka godzin, a My miętolimy ten Spam, co oni w ogóle tam pisali sporo osób zostało zbanowanych i usunęli ten temat.

Tak to jest jak się zbierze trochę więcej ludzi w jednym temacie.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-06-09 11:55:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Nie wiem co pisali bo nie czytałem, wczoraj robote mialem a widzisz u nas idzie powoli i banow nie dostajemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tak tylko spojrzałem, ale nie pisałem. Jak robota?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
a z wujasem robimy kuchnie na zamowienie od podstaw i kulismy glazury znoszenia z 4 pietra gruzu a wieczorkiem jeszcze meble zaczelismy robic. Teraz trzeba bedzie kafelki wyłożyć , a Ty pracujesz gdzies?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dobrze, że mu pomagasz, będziesz miał z tego korzyść.

Obecnie nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
a powiedz co mozna w domu robic? takto chociaz do wprawy dojde i zawsze moze pare zloty wpadnie w mojej okolicy z robota ciezko jest jak nie masz grupy niepelnosprawnej to albo charujesz za 1200 zl netto albo szukasz na czarno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To przykra prawda jest.

No oczywiście, przynajmniej zarobisz pieniądze. Mieć, a nie mieć to różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
taki kraj bez perspektyw, mimo mlodego wieku pracowalem juz z kilkoma ludzmi poczawszy od zwyklych ludzi pracujacych na budowie a skonczywszy na pracy u pewnego profesora i kazdy mowi to samo, ze nawet wyksztalcenie nie da Ci dobrej pracy w polsce, chcesz dobrze zarabiac to na chwile obecna trzeba wyjechac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Pewnie, że tak. Tutaj nie ma perspektyw, a potem ludzie się dziwią, że młodzież wyjeżdża za granicę, żeby pracować.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-06-09 12:24:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
to tylko swoja dzialalnosc jeszcze mozna zalozyc, ale to trzeba robic cos na czyms sie dobrze zna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przysiady ze sztangą na barkach a kręgoslup

Następny temat

Plan redukcyjny do oceny + lekka korekta

WHEY premium