SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt tu w głowie dobrze nie ma , zapraszamy na biadolenia - SPAM POST !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114772

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1287
pewnie sie domyślasz :-:)

"Mixed Martial Arts"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Najadłem się tak,że mnie boli brzuch

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1287
a co Cię tak zmogło?:)

"Mixed Martial Arts"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ja właśnie pochłaniam około 400 gram mięsa
Jak na Ladie przystało

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Wcześniej duża czekolada/kilka rogalików.Teraz duża pizza + cola.Tak,jestem na redukcji.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1287
cheat meal

"Mixed Martial Arts"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
O już zastanawiałem się kogo mianować na najbrzydszą osobę w spamie -a tutaj Antek zawitał!

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1287
robimy głosowanie:)

"Mixed Martial Arts"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roni cit dej?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przysiady ze sztangą na barkach a kręgoslup

Następny temat

Plan redukcyjny do oceny + lekka korekta

WHEY premium