SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt tu w głowie dobrze nie ma , zapraszamy na biadolenia - SPAM POST !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114810

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Mariusz a to wczesniej nie byłem? :> dudee no dokladnie ja żadna robota nie pogardze moge nawet ulotki roznosic byle pare groszy wpadlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
To może na boróweczki się zapisz, ponoć można trochę wyciągnąć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
byłem rok temu, teraz juz mam podchwycona nastepna fuche malowanie siatki tylko jeszcze czekam na tel kiedy mam zaczac, z malowan najgorzej maluje sie siatke wlasnie ale co poradzic... a wy jak tam pracujecie dorywczo gdzies czy wakacje spedzacie w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Praca uczy pokory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Ja się urodziłem w czepku i nie muszę pracować, póki co ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
w czepku? na basenie Cie rodzili ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
a zebys wiedzial, tak samo jak silownia, praca najwiekszego kozaka moze zmienic w zakompleksionego chlopaka Mariusz pogratulowac tylko tez z kasa u mnie nie najgorzej tylko ja nie umiem tak siedziec w chalupie i nic nie robic, to do mnie nie nalezy zawsze gdzies wyjde albo cos a w pracy z tym pogadasz z tamtym i czas minie a pojdziesz do pracy zobaczysz ze zycie nie jest takie kolorowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
dudde wiesz rodzi sie mariusz i lekarz wola dajcie czepek bedzie w czepku urodzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Nie na basenie, akurat wtedy byliśmy na wakacjach nad morzem :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
kurde dudde patrz blisko bylismy to nad morzem to sie dzialo po zmroku na plazy by romantyczniej bylo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przysiady ze sztangą na barkach a kręgoslup

Następny temat

Plan redukcyjny do oceny + lekka korekta

WHEY premium