SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj pierwszy HIT zweyfikujcie za sogi !!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
Postanowilem zaczac HIT i jechac go do konca czerwca przez 6 tygodni, bede robil w tym samym czasie rowniez A6W, trening poniedzialek - sroda - piatek wedlog takiej rozpiski(ponizej) we wtorek, srode, czwartek mam wuefy wiec zeby sie nie przetrenowac w srode lzejszy trening z innymi cwiczeniami, tylko ogolnie co do ilosci powtorzen i czy robic tylko po jednej serii kazdego cwiczenia na maksa to nie jestem pewien, czekam na wasze spostrzezenia i ewentualne poprawki, z gory thx

trening I poniedzialek i piatek

przysiady
podciaganie szeroko do klaty
przyciaganie linki wyciagu dolnego do brzucha
przenoszenie sztangi w lezeniu
szrugsy
wyciskanie na barki
podnoszenie sztangi lamanej do brody
wyciskanie na plaskiej lezac
pompki na poreczach
wyciskanie francuskie sztangi
uginanie ramion ze sztangielkami w uchwycie mlotkowym
wspiecia na palce stojac

trening II sroda

uginanie nog w siadzie
uginanie nog w lezeniu
podciaganie chwyt neutralny
dzien dobry
szrugsy
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia
Unoszenie sztangielek bokiem w górę
wyciskanie sztangi w lezeniu glowa w dol
rozpietki na maszynie w siadzie
prostowanie ramion na wyciagu stojac
uginanie ramion ze sztanga lamana
wspiecia na palce
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Postanowilem zaczac HIT i jechac go do konca czerwca przez 6 tygodni, bede robil w tym samym czasie rowniez A6W, trening poniedzialek - sroda - piatek wedlog takiej rozpiski(ponizej) we wtorek, srode, czwartek mam wuefy wiec zeby sie nie przetrenowac w srode lzejszy trening z innymi cwiczeniami, tylko ogolnie co do ilosci powtorzen i czy robic tylko po jednej serii kazdego cwiczenia na maksa to nie jestem pewien, czekam na wasze spostrzezenia i ewentualne poprawki, z gory thx - DAJ SERIE ROZGRZEWKOWE I POTEM 1-2 SERIE PO OK. 8RM.

trening I poniedzialek i piatek

przysiady
podciaganie szeroko do klaty
przyciaganie linki wyciagu dolnego do brzucha - WYWAL
przenoszenie sztangi w lezeniu -WYWAL
szrugsy - WYWAL
wyciskanie na barki - ŻOŁNIERSKIE
podnoszenie sztangi lamanej do brody - WYWAL!
wyciskanie na plaskiej lezac
pompki na poreczach
wyciskanie francuskie sztangi
uginanie ramion ze sztangielkami w uchwycie mlotkowym
wspiecia na palce stojac

trening II sroda

uginanie nog w siadzie - ZAMIEN NA PRZYSIADY
uginanie nog w lezeniu - J/W
podciaganie chwyt neutralny
dzien dobry
szrugsy - WYWAL
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia - NA BARKI? WYWAL
Unoszenie sztangielek bokiem w górę - WYWAL
wyciskanie sztangi w lezeniu glowa w dol - DAJ NA PLASKIEJ
rozpietki na maszynie w siadzie - WYWAL
prostowanie ramion na wyciagu stojac - IMO LEPSZE FRANCUSKIE
uginanie ramion ze sztanga lamana
wspiecia na palce

JA BYM POZMIENIAŁ, DODAŁ MC, WIOSŁOWANIE JESZCZE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Dokladnie nie przegladame ale zgadzam sie ogolnie z tym co Kogaion i zakladam ze rozpisal dobrze wiec na szczegoly nie patrzylem. Wiec zastrzegam ze dokladnie nie przejrzalem ale jak znam Kogaion-a to jest ok :D

Dwie rzeczy tylko ktore mi sie rzucily w oczy:

Szrugsy moga zostac moim zdaniem bo to odobre ogolnie cwiczenie - moga ale nie musza, sam ich nie stosuje, stawiam jednak na bardzije zlozone. Choc jak mowie to dobre cw.

Co wy wszyscy z tym A6W ostatnio? Olej to i rob jedna serie na brzuch, mi przy 90 cm w pasie miesnie z pod tluszczu wystawaly a robilem jedna serie z ciezarem wlasnego ciala! Naprawde treningi calosciowe katuja brzuch tak ze jedna seria go zabije.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
Dokladnie leyus - zupelnie nie rozumiem skad to napalanie sie na a6w.

Jak moze byc dobry trening, w ktorym pod koniec trzeba robic ponad 600 powtorzen, trwajacych lacznie okolo pol godziny.

Teraz jestem taki madry, ale przyznam ze jakis czas temu - dosc dawno - tez skusilem sie na a6w.
Efekty gorsze niz przy moim zwyklym programie na brzuch, krory jest krotki i intensywny, a nuda przy a6w jest przerazliwa.

Dodam ze nie cwicze brzucha regularnie - sa okresy ze calkiem go olewam, nie robie tez jakichs bardzo duzych ilosci powtorzen - a cala a6w skonczylem bez wiekszego trudu, pod koniec nie robiac w ogole przerw.
Powtorzenia techniczne, ze spieciem i zatrzymaniem.

I nigdy wiecej - efekty jak pisalem przecietne, a stosunek efekt/naklad pracy i czasu - beznadziejny.

Probowalem tez podejscia hst, czyli spiecia z wzrastajacym obciazeniem 1/2/3 serie po 20/15/10 powtorzen (nie zdecydowalem sie na klasyczne 15/10/5), efekty w miare ale najlepsza dla mnie jest moja modyfikacja absII, ktora zwykle zajmuje mi sporo ponizej 5 minut.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Chwilowy? mógłbyś troche dokladniej o tej Twojej modyfikacji?

A czemu a6w? Plaża przecież za miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
chodzi o to ze nie trzymam sie scisle tamtych cwiczen, ale zalozenia sa podobne.
ostatnio:
- unoszenia nog w zwisie niezbyt szybkim tempem,
- w lezeniu na plecach nogi pionowo do gory i podnoszenie dupska do gory dosc szybkim tempem,
- spiecia z nogami na podlodze powolnym tempem,
- spiecia z nogami w gorze ugietymi w kolanach pod katem prostym szybkim tempem,
- spiecia naprzemienne na skosne.

wszystko po jedenej serii bez przerw pomiedzy seriami. z dodawaniem powtorzen co trening lub rzadziej.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
ok dzięi Spróbuje dzisiaj albo w sobote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
chwilowy i Kogaion lapcie po sogaczu, co do twoich zastrzezen Kogaion to zmienilem troche trening, ale cwiczen ktore obciazaja kregoslup w postaci martwego ciagu czy zolnierskiego wyciskania na bary to staram sie unikac z nadzieja o jeszcze pare cm wzwyz wiec po przerobce bedzie to wygladalo tak:

przysiady
podciaganie sie na drazku szeroko
przyciaganie linki wyciagu dolnego do brzucha - to jest praktycznie jak wioslowanie tyle, ze na wyciagu
dzien dobry - to zamiast MC a raczej mniej kontuzjogenne
szrugsy - zostawie bo lubie to cwiczenie i leyus napisal, ze moze byc
wyciskanie na barki siedzac
wyciskanie na plaskiej lezac
pompki na poreczach
wyciskanie francuskie sztangi
uginanie ramion ze sztangielkami w uchwycie mlotkowym or ze sztanga lamana
wspiecia na palce stojac

no i tu po jednej serii rozgrzewkowej kazdego cwiczenia, a potem dwie serie na maksa wolno i dokladnie, w granicach 8powtorzen, a przy wspieciach i szrugsach ok12-15, mysle, ze teraz bedzie raczej dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
kolejnosc - no jesli Ci taka odpowiada to ok, mi by nie odpowiadala...

dzien dobry - jest bardziej kontuzjogenne od MC, jesli juz chcesz cos malo kontuzjogennego to lawka rzymska z obciazeniem.

ale z tym hamujacym wzrost obciazaniem kregoslupa to raczej prawie calkowity mit - bo chyba lepiej nie uzywac w niektorych cwiczeniach bardzo duzych cizarow przy bardzo malej liczbie powtorzen, ale nie ma potrzeby ich eliminowania - poczytaj jeszcze o tym dokladniej (ja sie tym niespecjalnie interesowalem, bo to juz mnie nie dotyczy)

ja tam jak roslem to w ogole nie cwiczylem, a i tak nie uroslem





Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2006-05-19 08:39:29

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
a jaka kolejnosc wedlog ciebie powinna byc?? bo tak zbytnio nad nia sie nie zastanawialem wlasnie wklepujac cwiczenia jak leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
nogi, klatka, plecy, barki, biceps, triceps.

lubie jak przeciwstawne grupy/ruchy sa robione na zmiane, i duze grupy na poczatku.

Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2006-05-19 14:03:39

chwilowy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch w HST????

Następny temat

Plan treningowy HST dla początkującego do oceny!

WHEY premium