SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocna redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2442

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja

Waga

94

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

24%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Opis

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

W opisie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta typowo śmieciowa, nowa na zdjęciu.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dobry.

Stosowana lub planowana suplementacja

Białko, kreatyna monohydrat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
Witam!
Mam prośbę o sprawdzenie mojej diety oraz planu treningowego.
Zacznę od informacji :
Wiek; 18
Waga; 93,5
Wzrost; 180
Staż; Chodziłem rok temu na siłownie około 4miesięcy, bez diety, bez rezultatów.
W diecie jest mało mięsa, ponieważ nie mogę go jeść dużo.
Nie zarabiam własnych pieniędzy więc nie mogę sobie pozwolić na duże wydatki. Moi rodzice nie zarabiają też kroci.
Mieszkam na wsi więc często pomagam na gospodarstwie więc można to też liczyć jako aktywność fizyczna.
Do diety dorzucam też mój trening;
Będę ćwiczył FBW w Pon,śr,pt oraz w dni wolne HIIT.
Nogi:
Przysiady ze sztangą na plecach 3s - 15/15/15
Plecy:
Podciąganie sztangielek w opsadzie (wiosłowanie) 3s - 15/15/15
Klatka:
Wyciskanie sztangi płasko 3s - 15/15/15
Barki:
Wyciskanie sztangi zza pleców 3s - 15/15/15
Tricpes:
Wyciskanie hantli zza głowy 3s - 15/15/15
Bicpes:
Uginanie sztangi 3s - 15/15/15

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Jak z mięsem krucho to posilaj się twarogiem. Co za gospodarka dokładnie? Bo że niemiesna to już wiemy

Musisz jeść więcej. Wypisz moze jakiego pożywienia masz dostatek?

Generalnie jak pieniądz kruchy to idziesz w kierunku iifym z tym co masz tanio.

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
@Ref...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
Liczyłeś zapotrzebowanie kaloryczne? Za mało kalorii jak na taką wagę i aktywność..
Jak zaczniesz od tak niskich kalorii, to przy zastoju będziesz w kropce, bo nie będzie z czego ciąć. Zacznij od zera kalorycznego, żeby rozpędzić metabolizm, a potem zacznij ucinać.
Tak czy tak, swoje zapotrzebowanie musisz wyliczyć
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

Aktywność też proponowałbym dodawać stopniowo, gdy waga przestanie spadać. HIIT zostaw na koniec





Zmieniony przez - z0mbi3 w dniu 2016-06-29 23:32:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
W gospodarstwie chyba mięsa nie brakuje ?

Owszem j/w kalorii za mało, oblicz raz jeszcze https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html możesz skorzystać z kalkulatora.
Praca w gospodarstwie to raczej jako dodatek. Tam ujmujesz tylko aktywność siłową.
HIIT j/w zostaw przy zastoju, nikt nie każe Ci jeść mięśa tylko są jeszcze inne źródła białka.
Kasy brak, ale białko i olej lniany jest? No to coś nie halo.
https://www.sfd.pl/Dieta_na_każdą_kieszeń_by_k3ho-t183005.html A tutaj do poczytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Te warzywa, które wpisałeś, to wszystkie, które zjadasz? Pytam, bo albo wliczamy, albo nie wliczamy. 150 g warzyw to za mało

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
Jem więcej warzyw. Dlatego i tak będę miał więcej kalorii. Co dziennie inne warzywa więc ciężko mi wpisać wszystko w jedną dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
2000 kcal to mogę jeść ja (starsza pani pracująca za biurkiem ) i jak to będzie dobrej jakości pożywienie, to się nie utuczę, natomiast nie wyższy ode mnie 15 cm osiemnastolatek pracujący w gospodarstwie rolnym.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4552 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
Amen

zdecydowanie za malo kcal

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
Dietę poprawię. A co do mojego treningu ktoś poradzi? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Trening spokojnie może być tylko zmieniaj na 4serie po 10 powt i 5 serii po 5 powtórzenń.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No dokladnie. W takim razie możesz zrobić A i B i robix na przemian ABA BAB.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzień jedzenia do oceny

Następny temat

MASA !

WHEY premium