SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzień jedzenia do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Siemka chciałbym prosić o ocenę i poprawki wczorajszego dnia. Wiem, ze za dużo tłuszczu trochę ale to przez ten słonecznik i mielone :D Nie zawsze mam nogi z kurczaka albo cyca

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Zdecydowanie za duża ilość białka.
100 gramów prochu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
w kalkulator wprowadzaj pojedyncze skladniki a nie np "smażony kotlet mielony"


poza tym nic nie wiadomo o Tobie, nie wypelniles ankiety

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Zacznij ważyc, to co wrzucasz, bo jakos mnie mniej niż poł szklanki mleka do platkow nie przekonuje. 100 g słonecznika do wywalenia, to złe tłuszcze.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dieta cała do zmiany.
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html zapoznaj się z tematami, by trochę wiedzy nałapać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
100 gram białka źle dałem bo miało być 40 po treningu 30 na noc a co do kotletów to nie rozumiem. Okej słonecznik ogólnie nie jem ale byłem na wycieczce i tylko to mogłem wszamac
A co do ankiety to ja wypelnialem parę razy już :^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Kotlety robi się z mięsa - wpisujesz mięso - takie jak masz, łopatke, szynkę, czy inne. Do kotletów najczęściej dodaje się jajko, doliczasz proporcjonalnie ile jajka było w twoim kotlecie, albo pomijasz. Liczysz tłuszcz dodanty do smażenia. A nie bierzesz z bazy smazony mielony z niewiadomoczego

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
aaha no luz a i ja chciałem zrobić 40/20/40 BTW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Witaj,
Nic nie wiemy o Tobie wypełnij ankiete działu a co do diety za dużo prochu , układaj posiłki produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ) a także wyrzućsłonecznik gdyż ma słabe proporcje omegi 3 do omegi 6 .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Płeć : mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 75
Wzrost : 178
Obwód klatki :na wydechu 94 na wdechu 100
Obwód ramienia : 37
Obwód talii :81 czyli na biodrach ? Czy pod pepkiem
Obwód uda : 55
Obwód łydki : 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 18
Aktywność w ciągu dnia : siłownia rower
Uprawiany sport lub inne formy aktywności :5x w tygodniu siłownia - split
Odzywiane 0 słodyczy
Cel : redukcja rozłożona w czas
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia :zdrowy jak ryba
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna bialko

A co do celu to nie wiem czy masowac czy redukować bo teraz niby lato to lepiej rzeźba Ale jak wstawiłam zdjęcia do innego tematu to mówili żebym masowal bo jak zetne to nic ze mnie nie zostanie :O


Zmieniony przez - Sebaaaaaaa w dniu 2016-07-01 20:54:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
I jak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z masy na redukcje

Następny temat

Mocna redukcja

WHEY premium