SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Może i bardzo tego chcemy, lecz z grupy i tak nie wyjdziemy /// SPAM TDP !!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no ja tez dałem ten ryj
Ziom właśnie, przypomniało mi się ze kiedyś pisałeś ze szukasz mieszkania na spółkę w Wiedniu, to bądź czujny i sprawdź umowę, może słyszałeś już o takich wałkach, ale zawsze to lepiej uprzedzić, ja znam 3 albo 4 przypadki ze wynajmowali mieszkanie za np. 800e to płacili po 400 tyle ze po roku lub później przypadkiem okazywało ze mieszkanie tak naprawdę kosztuje np.600 i tamci dokładali tylko 200 do czynszu. a nie 400.
chyba wiesz o co mi chodzi, bo trochu zamotałem

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
wiem wiem tylko ze ja ide do kogos na wlasnosciowe mieszkanie raczej kto juz tam mieszka dodatkowo chce sie u nich zameldowac a za to tez sie doplaca (jak by nie bylo oni to musza zalatwic) takze nie powinno byc problemu zreszta staram sie szukac cos za max 350 euro ale dzieki za ostrzezenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
aha, no to spoko

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jeszcze tylko wkurvianie caly czas ... moja ma caly czas w glowie ze jak jeden odmowil albo powiedzial za duzo to juz wszystko sie sp******i i nic nie bedzie z mojego wyjazdu ... k***a nawet dobrze nie zaczelismy szukac ale pesymizm 100% musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dobra zawijam na trening narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe
no trzym się nara

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
jestem, dobry nawet ten filmm...nie raz ładnie się napierali

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
siema, co tam

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
wrocilem z kosciola, musze cos zjesc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SZTYWNY91/Forma is coming (92)

Następny temat

Rodzaj treningu

WHEY premium