SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Może i bardzo tego chcemy, lecz z grupy i tak nie wyjdziemy /// SPAM TDP !!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126540

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, dzięki za info. O przedtreningówkach nawet nie myślałem. Kawa na pobudzenie mi wystarczy.

Zmieniony przez - december w dniu 2012-06-06 16:47:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
jesli chcesz naprawde cos konkretnego osiagnac to wskakuj na koks, im wczesniej tym lepoej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
haha imho jak narazie w zupelnosci wystarczy dobra dieta i rozsadnie zaplanowany trening :-_ december napisz cos konkretnie jak jesz i jak cwiczysz a moze cos sie da powiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nosz korfa, a już myślałem, że będzie bez prowokacji. Ale szczerze, aż takich konkretów to ja nie chcę. Koks rozważę, (podkreślam, rozważę), jeśli kiedykolwiek stwierdzę, że żaden progres nie jest już możliwy. A do takiego momentu mam pewnie wieeele czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nudno troche i sprawdzamy nowych od ostatniego trola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co do diety, to jak pisałem wyżej: jem/nie jem, 4 godziny karmienia, 20 postu. Trening to fbw by Knife, który jak na razie idzie dobrze i mimo redukcji progres siłowy jest. W pasie też coś ubywa, także problemów nie ma. /W sumie to sam się trochę nudzę, co widać po spamie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
wklej mniej wiecej zdjecie pogladowe jaka sylwetka Cie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
powiem Ci tak chlopak, za duzo czytasz, za malo pytasz doswiadczonych osob
wez pogadaj grzecznie z jakims jednym, drugim, trzecim duzym gosciem zebys mial porownanie i wyciagnij wnioski
90% informacji na sfd to bajki, przestarzałe informacje i mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze to nie mam jakiegoś ideału. Wiem, że mówię bardzo ogólnie, ale sylwetkę chce mieć w miarę proporcjonalną. No i bocianem też być nie chcę, chociaż to mi nie grozi na razie, jako że uda to chyba moja najlepsza partia. Hmm, powiedzmy, że coś ala Berkhan (chociaż jak znam życie, to pewnie cośtam musiał brać).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
nie znam goscia, wklepalem w google, jak chcesz tak wygladac to juz startuj z koksem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SZTYWNY91/Forma is coming (92)

Następny temat

Rodzaj treningu

WHEY premium