SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Może i bardzo tego chcemy, lecz z grupy i tak nie wyjdziemy /// SPAM TDP !!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126595

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Ja muszę polecieć do siostry bo "Brudnego Harry'ego", taka mnie ochota naszła ostatnio

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
jaki 2 link? wchodze w niego i idzie normalnie wejść, tylko co potem wcisnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
nie no probowałem próbowałem przez ten putlocker od razu i nic. lipa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
klikasz zaraz nad filmem bedzie "pokaz oryginalny link" i moze tam bo zmienili player wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
bierzesz free , pokazuje Ci sie film, i po prawej stronie jest ikona play
bo jeszcze mi sie na środku pokazuje ikona play - ale to jest reklama i przeskakuje

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
hmm to wina tego ip na 83... Polecam Blitz tez poogladac (moze akcji za wielkiej nie ma ale teksty rozbrajaja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
oprócz putlockera z tego pokazują filmy:

http://www.mixturecloud.com/media/YHCA2jAv

Ale chvj wie co tu kilknać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
chvjowo cos tam klikasz

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
póki nie zrobią to ja sobie nic nie obejrze kvrwa... a tak chciałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dobrze bo niektore filmy wlasnie w tym maja a to tylko na stronie mozna ogladac ... moze maja przeciazone serwery teraz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SZTYWNY91/Forma is coming (92)

Następny temat

Rodzaj treningu

WHEY premium