SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateusz Kwarciński - Wiosna 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Bytow za mna.
Nie jestem zadowolony, forma uciekalaz godziny na godzine. O ile rano forma byla dobra tak w godzinach startu juz nie. Po podrozy odczuwalem dyskomfort w brzuchu, a jadlem fylko 4 kromki tostowego plus maslo z nerkowcow co 1.5-2h.
Spalilem tez wyjscie bo wyszedlem z 45min pozniej niz przepuszczalem i caly prep byl wczesniej. Ogolnie zelki+chipsy mi nie lezaly na brzuchu, jutro zrobie wafle+dzem klasyk.
Samo wyjscie jak wyjscie, na Starcie widzialem ze bedzie ciezko widzadz rywali. No i 6 miejsce, 258szejker do kolekcji, dyplom i zawijka do Pucka.
Zjadlem wafle ryzowe z maslem i grejfruta oraz na kwaterze indyka , kleik ryzowy, kiwi . 2 tosty z maslem . Jutro ostatnie wyjscie i restet.
2 tyg roztrenowania , wyjazd na maly urlop z moja najwieksza wygrana zyciowa czyli moja Kobieta ktora zawsze i wszedzie jest ze mna. A kulturystyczne zycie bedzie toczyc sie dalej az zrobie w koncu ze 120kg i wyjde duzy i zroobiony hehe.
Troche sie smieje, ale pomimo ze kocham ten styl zycia i bede go ciagnac przez lata to priorytety mam inne. Fotki ze sceny to nie wszystko dla mnie.
Chociaz moja Monika mowi ze zrobimy te 120kg raz dwa i chyba wie co robi bo od jakiegos czasu sama robi zakupy na sklep sfd heh. Zdjecia dodam Jak cos bede miec sensownego








Zmieniony przez - Webstero w dniu 2019-03-16 23:39:19
1

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Zelistrzewo za mna, nie wszedlem do finalu. Forma na moje lepsza niz dzien wczesniej, przedewszystkim przed wyjsciem ladowalem dzem z chipsami a nie zelki po ktorych wywalilo mi brzuch. Waga rano na werfikacji 88.5kg.
Od rana zjadlem jaja na boczku, pozniej wafle z dzemem i troche banan. I do sceny troche wafli, dzem, chipsy. Nabicie bylo okej. Widzialem ze bedzie ciezko o final, w kategorii Balazinski, Mateusz Nasalski zwyciezca jak sie okazalo calych zawodow, Szafranski, Saniewski..
Znam swoje miejsce w szeregu i wiem ze swoimi brakami oraz ogolna sylwetka nie mam szans na nic.
Na samej scenie bylo okej, same zawody odbieram bardzo poztywnie, kolejne doswiadczenie zebrane.Dodam, ze dwa lata temu startujac w Bytowie na werfikacji wnioslem 77kg, w tym roku 87 i 88.
Po zawodach kilka batnow i obiad w billy restaurant w sopocie. Zjadlem steka z poledwicy wolowej i klasycznego burgera. Jakiegos loda oraZ w drodze powrotnej 2 loody w McD. Czulem sie fatalnie, mialem ogromne problemy jelitiowe non stop mop.. W domu to samo do 24 ...plus wymioty. Zjadlem w domu kilka kanapek z wedlina i serem plus budyn i 2 kawalki sernika.
Dzis off od diety, sniadanie 3 jajka, 3 parkowki, 4tosty z dzemem, jogurt oraz 2 kawalki sernika.
Po drugim posilku pojade zrobic fbw. 2 tyg teraz luzu z treningiem, bedzie fbw 3x w tyg a pozniej ruszam z masa. Jak to moja Monika mowi 120 bedzie szybciej niz mysle Hehe. Waga dzis 88kg














Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Wczorajszy dzień byl ofem od diety moja micha wyglądała tak
1. 3 jajka 3 parówki z wody, 4 tosty z szynką i serem, 2 kawalki sernika
2.nalesniki z dżemem i maslem orzechowym plus szot gold z fa 25g bialka hehe
3.80g platkow owsiane z kukurydzianmi 30g bialka z prochu+probka gainera 18g ww plus jabłko
Po treningu banan plus szejk białkowy na mleku 0.5%
4.Spagetti 250g wolowiny, 100g makaronu pol sloika sosu slodko kwasnego, pączek, 500g lodów bakaliowych
5. Kostka twarogu, serek homogenizowany, wiorki kokosowe, maslo orzechowe
Trening fbw

Dzis już lepiej z micha.
1.5jajek kielbaska swojka cebula pomidor
2.70g makaronu 200g piersi
Po treningu 50g corn flakes, jablko banan wpc na mleku 0.5%
Na następny posilek wjedzie zupka pomidorowa z makaronem plus schab bez panierki.
2 tyg robie roztrenowania, ten tydzień z racji ze mam urlop wykanam 4 treningi, w następnym 3. Nastepnie przechodzew okes budowania masy.
Dzis wykonalem lekki trening klatki oraz bicepsow plus 30min spokojnego rowerka. Trening:
1.Rozpietki hantlami na wysokim skodie 3x15
2. Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 4x10
3.Wyciskanie hantli z ziemi ze skretem w górnej fazie 4x8
4. Pompki na podstawkach z nogami w gorze 3x12

5.Uginanie hantla jedmoracz o kolano 3x15
6.Uginanie sztangi lamanej 3x13
7.Uginanie hantlami mlotkowo 3x12
Trening spokojny, pompa fajna, stymulantow zadnych. Obecnie maly detox




Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Kolejny luzny dzien, przez caly ten tydzien nie patrze na makro, jem na wyczucie i tyle ile mi potrzeba. Pospalem dzis dluzej, po 3 cim posilku wykonalem trening nog oraz spokojne 30min cardio.
1.Uginanie podudzi siedzac 4x15
2.Uginanie podudzi jednonoz 3x15
3.Uginanie podudzi z hantlem miedzy stopami 3x15.
4. Hak maszyna siady 4x12
5.Suwnica nogi szerzej 4x15-12
6.Siady na maszynie 4x12-10
7.Wyprosty 4x20
8.Lydka, 3x15-siedzac,3x25-na suwnicy
Micha z dzis
1.5 jajek na masle+wedlina jajecznica
2.80g kleiku ryzowego+pol kostki twarogu +truskawki 100g piersi
3.80g kleiku 30g wpc 100g piersi 10g olej kokosowy
Po treningu banan+40g wpc
4.hamburgery, 250g wolowiny,warzywa, kupne bulki 4sztuki
5.nalesniki 150g schabu,maslo orzechowe, lody z mrozonych truskawek i wpc czekoladowego
6. Twarog,wpi, mrozone truskawki, wiorki kokosowe, kakao, maslo orzechowe


Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Mało się u mnie dzieje, w sumie mógłbym nic nie pisac. Dużo spie, smacznie jem, lekko trenuje.
Dzis zrobione plecy plus tyl barkow i kaptury.
1.Sciaganie szerokim chwytem do klatki chwyt mlotkowy 3x15
2.Wioslo nachwytem na smith 4x15-10
3.Przyciaganie jednoracz przy wyciagu poziomym raczki z rotacja 3x12
4.Wioslowanie na maszynie podchwytem 4x12
5.Sciaganie V do klatki 3x12
6.Lawka rzymska prostowniki 2x20
7.Face pull 3x20
8.Szrugsy hanle 3x15
Brzuch 5serii wznosy+allachy łączone
Cardio spokojne 30min.

Micha
1.jajecznica 5 jajek na masle+ciasto fit wlasnej roboty
2.Wafle ryżowe kura
3.Kasza manna wafle kura maslo orzechowe
4.Ziemniaki pieczone dorsz kiszonka
5. Platki ryzowe platki owsiane wpc twaróg banan maslo
6. Omlet platki owsiane jajka twarog serek homogenizowany
Po treningu banan i dwa szoty bialka Gold z fa jeden chyba 20g bialka, smaki owocowe.
Jutro w planach jakas pizza i basen.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Sobota, piękna pogoda.
Rano po śniadaniu trening barkow oraz tricepsow. Trening spokojny, bez zylowania sie. Pompa kosmiczna pomimo braku jakich kolowiek stymulantow
Trening:
1. Podciaganie ro brody na smith 3x15
2. Wznosy w bok raczka z dolu wyciagu 3x15
3.Wzosy w przód przy wyciagu podchwytem 3x15
4.Wycisianie zza karku na smith 4x12
5.Wznosy hantlami w przod+bok 7+7 x3
6.Triceps sznury przy wyciagu z mocnym rozciagnieciem 3x20
7. Francus jednoracz siedzac 3x15
8. Prostowanie przy wyciagu podchwytem 4x15
3serie lydki po 20p oraz 3serie brzucha na maszynie. Cardio 15min rower, 15min bieżnia.

Micha poki co
1. 100g kaszy jaglanej, 30g wpc,3jajka, maly banan
-po treningu
banan i 40g wpc
2. 100g ryzu 200kury kiszonka
3. 70g makaronu 200kury deser z 50g borowek, 2 lyzek jogurtu naturalnego słodzika wiorkow kokosowych.

Niedługo jedziemy do aqua parku , a pozniej w planach coś zjeść na mieście. Szczerze to za mną chodzi pizza, lata nie jadlem.





1

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Odebralem powtorne wyniki badan, morfologia ogolnie okej jedna pozycja jeszcze do poprawy. Estro prolka w normie, tarczycowe w gornej granicy ald to wiadomo czemu. W sobote wciagnolem po basenie cala 50cm pizze i co najlepsze po 2.5h juz lekko ssalo wiec zjadlem nastepny posilek. Apetyt jest ;)
W weekend tez mialem pogadanke z moim Kolega , doswiadczonym zawodnikiem. Trzeba wykorzystac okres po redukcji, nabic teraz kilogramow i miecha tym bardziej ze nie jestem zajechany. Podpowiedzial mi pare rzeczy. Prowadzic bede sie sam, w razie co mam jakas pare oczu ktora cos podpowie.
Dieta odrazu sporo na plus z kal, 5 treningow silowych kazda partia poki co osobno z malym wyjatkiem.
Wczoraj wpadla klata i bok barkow
1.Wyciskanie lawka pozioma 5x5
2.Wyciskanie skos smith 4x10-8
3.Wyciskanie hantli z ziemi 4x12-8
4.Rozpietki lawka plaska 3x12
5.Brama 4x12
6.Wznosy bokiem 8x8-20
Brzuch 6serii, cardio 20min. Ciezary zachowawcze aby wyczuc trening. Kal sporo, co i jak napisze niedlugo. Waga dzis rano 95kg

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Wtorek, dnt. Wczoraj nogi, trening zachowaczy, sila ogolnie troche poleciala w dol. Troche uciazliwa jest ogromna pompa podczas treningow, odbicie wagi robi swoje bardzo szybko spina. Musze poswiecic troche czasu na rozciaganie.
Trening wczorajszy:
1. Fronty 5x5
2. Przysiady na smith do lawki 5x10-6
3. Suwnica 8x20-8
4. Hak maszyna 4x10-8
5. Uginanie jednonoz 3x12
6. Mcnpn sztanga 5x12-6
7. Uginanie jednonoz z hantlem 4x15-12
8. Wykroki chodzone 2x30 krokow
9. Lydka 6x15 siedzac
Cardio 20min

Micha:
1.100g platkow (po 50 ryzowych i jaglanych) 20g rodzynek jablko 2 tosty 4 jajka sadzone 30g odzywki bialkowej
2 -3. 75g ryzu 200g kury 10ml lniany
4. 100g ryzu 200kury
Przed treningiem 25g carbo, bcaa, kretka, napalm.
W trakcie 40g carbo 20g eaa 20g amino x 10g gluty 10g kretka 5 g leucyna
Po treningu 100g platkow sniadaniowych 50g ryzu banan 50g izolat 10g amino prostych
5.500g ziemniakow 200 indyka mielonego 2%fatu mizeria na jogurcie i slodziku
6.60g owsianych 4jajka pol kostki twarogu 20g masla orzechowego jogurt bialkowy pilos 0%fatu i chyba 3g ww.
Do tego doszedl szejk ktory dal mi 80g ww i 30g bialka
Rano naczczo 15ml octu jablkowego 20g gluty 5g kretki i colon c z siemie lnianym.
Z supli pro podstawy nac 2g, omega 4tab, wit c2g, ala, chrom, berberyna, enzymy, probiotyk.

We wtorek mega problemy zaladkowe, gazy,wc , wzdecia. Pomogl troche rapacholin c oraz espumisan. Wczoraj bylo lux a dzis od rana powtorka. Nie wiem czy nie jest to od platkow owsianych. We wtorek w ost posilku nie zjadlem i w srode bylo dobrze. Wczoraj zjadlem i dzis od rana byla "awaria".
Z ciekawostek we wtorek zostalem poczestowany syropem na apetyt. Takim zwyklym z apteki, chyba apetyt na plus. Wypilem go z 10min przed posilkiem, posilek wszedl okej a za 2 h zalaczylo mi sie takie ssanie..dobrze ze byl to dnt i nie mialem ww w ost posilku , a posilek byl wczesniej przygotowany bo chyba nic by w lodowce nie zostalo. Moze placebo, moze przypadek? Nie wiem. Ale apetyt byl mocniejszy niz zazwyczaj.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Caly tydzien po 11-12h w robocie.
Wczoraj trening biceps triceps i 20mim cardio.
Dzis barki i 20min cardio.
1.Wyciskanie zolnierskie 5x5
2.Wznosy bok 4x10-8
3.Wycisksnie zza karku 5x10-6
4.Wznosy w przod mlotkowo hantle 4x8
5.Przyciaganie sztangi do brody 4x12-10
6.Odwodzenie hantli w bok siedzac 4x15
7.Face pull 4x15
8.Szrugsy 3x12
Brzuch 6serii wznosow nog na drazku

Micha
1.platki jaglane ryzowe cale jajka tosty wpc
2-3 ryz kura lniany
4.ryz kura
Potreningowy ryz platki sniadaniowe banan wpi
5.kleik ryzowy kura
6.platki owsiane cale jajka twarog

Waga 97kg.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Tydzien treningowy zakonczony. Dzis off, prawie caly dzien po za domem.
Micha na dzis
1. Platki ryzowe jaglane jajka cale owoce wpc 80Ww, 45B,20T
2-3ryz kura lniany 60Ww, 40B,10T
4.makaron kura rzepakowy 60Ww,40B, 10T
5. Tutaj planowe makro j.w z tym ze bede w domu i moze wpadnie maly chet
6.50B 30 T

Tydzien treningowy za mna. Ogolnie ciezki tydzien, dwa dni mega problemow z kichami, w robocie zapieprz bywalo prawie caly tydz ze wyjezdzalem 6.30 , robota silka i powrot o 21. A tu jeszcze domowe obowiazki, szykowanie michy.
Treningi roznie, dobry trening plecow, klatki, slabiej bary , lapy. Nogi jakos tez bez szalu. Waga sporo do gory, pompa straszna. Jutro trening plecow.







1

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buli - Debiut na scenie - UK

Następny temat

Kacper Tofil - Przygotowania do sezonu 2017

WHEY premium