SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateusz Kwarciński - Wiosna 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Każdy zaczynał kiedyś po omacku... Teraz jest dużo większą świadomość, ale młodym nie chce się trenować i po kilku miesiącach lecą już na bombie...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45794
Wiadomo w szkole sredniej Cwiczylem tez na silce nawet chyba 130 na klatke poszlo, chcialem byc silniejszy ale parcia na wyglad nie bylo. Na studiach zakolegowalem sie z chlopakiem co wygral debiuty w 2012r. On mnie troche pokierowal, pozniej pomogl mi w redukcji i w sumie pomagal przez 3 lata. Z jego pomoca wszedlem na debiutach w 2016r z waga 78kg




Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Jak tam po konsultacji? Termin operacji ustalony? Pytam bo tez mnie to czeka i ciekaw jestem jak z terminami w twojej okolicy? Bedzie tradycyjnie czy laparoskopowo?

Pozdrawiam i Zycze zdrowka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45794
Witam. Tak termin ustalony, 2 lipca zgłaszam sie do szpitala i dzień później zabieg. Proponował mi tydzień wcześniej tzn na 26.06 ale wole w lipcu z prostego względu. L4 zacznę w pracy od nowego miesiąca , a później wykorzystam trochę urlopu aby cały lipiec posiedziec w domu. Bedzie robione normalną metoda, znieczulenie zatrzyk w kręgosłup. 4 lipca mam wyjsc do domu. Wyglądało to tak, ze zglosilem się na prywatne wizyty do chirurga który tez jest ordynatorem w miejscowym szpitalu. Kazal mi zajrzeć do szpitala gdy będzie miał dyżur. Tak zrobilem i tam ustalilismy termin. Ważne, ze na nfz bo prywatnie we Włocławku taki zabieg 4200zl.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45794
Sobota off, micha 5pos b+t , 6ty z węglami.
Dzis za to mocny pull
1.sciaganie szeroko do klatki 2x15 2x10
2. Wiosło pol sztanga 5x 8-5
3. Martwy ciag 4x 8 100\140\180\180kg
4. Przyciaganie uchwytu prostego do bioder wyciąg poziomy nachwyt 4x12-10
5. Hamer chwyt neutralny 4x10-8
6. Narciarz 3x15
7. Odwrotny butterfly 4x20
8. Szrugsy smith 4x15
9. Uginanie o kolano 3x12 reka
10. Uginanie przy wyciagu drazkiem prostym siedzac z zatrzymaniem 4x15
Brzuch 5x15, orbitrek 20min

Micha:
1. Płatki mix ryżowe jaglane cornaflakes wpc maslo orzechowe owoce
2. Kleik indyk
3. Płatki sniadaniowe gainer wpi
4. Ziemniaki tosty indyk
5. Ryz wolowina
6. Wrapy z piersia warzywami zoltym serem
7. Szejk whey blend owsiane orzechy
Dodatkowo wpadlo piwko, kolezka z zaproszeniem weselnym przyjechal.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45794
Sobota off, micha 5pos b+t , 6ty z węglami.
Dzis za to mocny pull
1.sciaganie szeroko do klatki 2x15 2x10
2. Wiosło pol sztanga 5x 8-5
3. Martwy ciag 4x 8 100\140\180\180kg
4. Przyciaganie uchwytu prostego do bioder wyciąg poziomy nachwyt 4x12-10
5. Hamer chwyt neutralny 4x10-8
6. Narciarz 3x15
7. Odwrotny butterfly 4x20
8. Szrugsy smith 4x15
9. Uginanie o kolano 3x12 reka
10. Uginanie przy wyciagu drazkiem prostym siedzac z zatrzymaniem 4x15
Brzuch 5x15, orbitrek 20min

Micha:
1. Płatki mix ryżowe jaglane cornaflakes wpc maslo orzechowe owoce
2. Kleik indyk
3. Płatki sniadaniowe gainer wpi
4. Ziemniaki tosty indyk
5. Ryz wolowina
6. Wrapy z piersia warzywami zoltym serem
7. Szejk whey blend owsiane orzechy
Dodatkowo wpadlo piwko, kolezka z zaproszeniem weselnym przyjechal.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje Ci bardzo za szybka i obszerna wypowiedz. Szybki termin dostales.
Po jakim czasie planujesz rozpoczac treningi? Kurde wakacje ciezki okres na takie przeboje.szkoda lata;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45794
Starszy facet mi ostatnio mowil na silowni, ze on operowal w ubieglym roku pachwinowa to tez czekal ok 1.5msc na nfz. Ale masz racje czasem te terminy sa chore. Matula moja ostatnio chciala zrobic sobie przeswietlenie zyl to na fundusz w tym roku by sie nie zalapala. Prywatnie zrobila 2 dni pozniej.
No ciezki czas napewno, sport trenuje od 2006r i nigdy nie mialem dlugiej przerwy. Nawet gdy zlamalem palca u reki to chodzilem na sale grac w pilke z chlopakami i nogi 3x w tyg.
Same wakacje to tez niezbyt fajny termin ale chce jak najszybciej to zrobic i Wrocic do treningu. Powiedzial mi wstepnie ok 12tyg pauzy ale to kwestia indywidualna. Jeden z moich znajomych wrocil po 3 tyg ale sam powiedzial ze to bylo za wczesnie.
Bede sie cieszyl gdy we wrzesniu rozpoczne trening. A u Ciebie jak wyglada sprawa przepukliny? Dlugo ja masz? Wiem od sedziego ze odejmowali mi pkt na scenie za pepek.

A dzis rano 105.5kg




Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie jestem zawodnikiem ale chce tez zribic jak najszybciej bo jeden dobry fizjo mi pow ze jak pojdzie na krese biala to bedzie zle. Malutka i dopiero ok 2mc ale jednak sie robi;/ w pon za tydzien mam kwalifikacje i dostane termin. Z tego co sie dowiadywalem to najwczesniej polowa sierpnia. Ale jak by wypadlo na wrzesien to bede szczesliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45794
U mnie na szczescie biala kresa jest okej, a jednak troche z ta przepuklina pocwiczylem i kilogramow przezucilem. Madre to nie bylo do konca. Akurat jesien sobie odpoczniesz i zima wrocisz do treningu. Moj chirurg wporzadku gosciu, wie o co chodzi w naszym sporcie. Jak sam powiedzial lepiej 2 tyg dluzej odczekac niz ma cos sie stac.
Ciekaw jestem funkcjoniwania z siatka, ponoc przez pewien czas wyraznie ja czuc.
Ja bym mogl i 1 czerwca juz ciac gdyby mial termin. Chce to miec za soba.
Akurat jak bedziesz sie szykowal do zabiegu to ja juz bede kilka tyg po, a moze juz pomalu wracal do treningu. Wiec w razie co podbij na priv to powiem Ci jak u mnie to przebieglo. Zdrowia

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buli - Debiut na scenie - UK

Następny temat

Kacper Tofil - Przygotowania do sezonu 2017

WHEY premium