SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz 14-16 lat?Sport i wychowanie fizyczne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4202
mawashi.... piekny artykul.... ja wlasnie mam 14 lat... i dowiedzialem sie wielu rzeczy o czyms co zawsze zaniedbywalem.... jak bede mial abona to masz AOG'a na 100% ;) .... jeszcze raz dzieki

http://www.sfd.pl/search.asp] <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Wszystkiego najlepszego Mawashi

StO lat !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Co za poezja az sie wzruszylem :P:P Mam 15 lat i tez taki napalony jestem. Sprubuje to przemyslec

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 346
Mam 14 lat. Robie pompki, podciągam sie na drązku, troszke przysiadów robie, nie biore sie za duże ciężary, ani nie chodze na siłownie, mam jakieś tam hantelki 2kg i nimi troche ćwicze. Czy to dobrze, jak w wieku 14 lat sie próbuje robić a6w i jeszcze jakiś tam trning na mięśnie brzucha o nazie "absII". I ogólnie chce spytać czy dobrz robie
Chce dodać, że pływać bardzo lubie, ale rzadko ostatnio pływam, no teraz wakajc eprzyszły to może częściej, ale kiedyś 4 lata chodziłem na kurs pływania w 3 roku 5 razy w tygodniu...
Na koniec powiem, że słabo mi idzie z bieganiem

Zmieniony przez - z3jd4c w dniu 2006-07-03 22:10:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2950
no to skoro słobo idzie z bieganiem popraw to! proponuje takze pobawić się w jakąś grę zespołowa - najlepiej piłkę nożną koszykowa lub siatkową by wyrobic sobie koordynację i szybkośc podejmowania decyzji - to bardzo kształtuje charakter...

Kłade kawe na ławe,
nacisk na technikę,
wrogów na łopatki
i ch*j na krytykę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
z3jd4c - spokojnie, nie martw się. Tego typu treningi (w tym cwiczenie brzucha) to normalne zajecia rozwojowe dla mlodziezy w Twoim wieku. Jesli bedziesz konekwenty to wypracujesz dobre podstawy do pozniejszych treningow. Co do biegania - to tak jak kobrys, biegaj, biegaj, biegaj ... drugim Urbasiem moze nie bedziesz, ale napewno poprawisz swoje osiagi.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
ten text- czyli cos dla mnie;) Mam 15lat..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
Text dla mnie (14 lat) i Sog dla Mawashiego...

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17942
Mawashi: popieram Cie, wszystko co napisałeś w moim przypadku się zgadza ale obawiam się że do większości młodzieży to niedotrze każdy chce szybko dojść do "czegoś" i wieku już nawet 13-14lat zaczynają ćwiczyć i że tak powiem nierobią tego najpoprawniej... sam pływałem (zawodowo) 8lat dobrze się rozwinełem miałem już kratke na brzuchu i troche mięśnia co było dobrym początkiem na siłownie, dzięki pływaniu szybko wyprzedziłem konkurencje przez pierwszy rok jak wszyscy rówieśnicy jarałem się dużymi ciężarami wyciskaniem itp niemiałem diety teraz to się zmieniło i musze powiedziec że są tego efekty... a i jeszcze co do tego starania się na w-f myśle że oceny nie motwyją tak jak duze bicepsy i na w-f ćwiczy tylko młodzież która poprostu lubi się męczyć... i dlatego ja jestem dowodem że Mawashi mowi prawde wypowiedziałem się ja skromny siedemnastolatek z krótkim stażem pozdro i sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 16 lat. Ćwicze dosyć systematycznie od 2ch lat. Chodze na siłownie, biegam, dużo się rozciągam i powoli z biegiem czasu zauważam efekty.. Jedynie czego mi brakuje to dobra dieta :). Jakoś nigdy się jedzeniem nie przejmowałem. Zawsze jem co popadnie.. Możesz podać jakąś fajną diete na mase dla 16latka ? Z góry dzieki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja cieżaru

Następny temat

ABS/A6W co wybrac

WHEY premium