SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz 14-16 lat?Sport i wychowanie fizyczne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
debesciak - nikt Ci nie kaze pozucac tego co robisz. Jak znalazles to co lubisz najbardziej i dzieki temu jestes podbudowany to to rob. Ten artykol jest dla tych ktorzy nie wiedza jak zaczac, lub spodziewaja sie zbyt duzo niewiedzac jakie sa realia.

Co do diety - nie nastawiajcie sie na diete na mase. Chodzi mi o to zebyscie wiedzieli ile wam potrzeba do wyrownania bilansu energetycznego, jak za jakis czas bedziecie chcieli zwiekszyc mase ciala to bedziecie wiedzieli DO CZEGO macie dodac kalorii. Dla mlodego czlowieka aktywnego fizycznie w fazie wzrostu wystarczy ok. 1 gr bialka /kg - najlepiej zeby chociaz polowa pochodzila z przetworzonych produktow mlecznych, reszta np. z miesa. Reszta kalorii ww i zdrowe tluszcze.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Uważam Mawshi że świetny artykuł uświadamiający młodych ludzi jak powinni przygotować swoje stawy, mięśnie oraz ścięgna do treningu na siłowni w przyszłości.Problem jednak jest w tym że zbyt mało jest takich porad.Jestem przekonany że jesli na forum 14-sto,15-stolatkowie spotykaliby się z takimi opiniami na każdym kroku, nie dochodziło by wśród nich do tak częstych kontuzji,a efekty uzyskiwane na siłowni byłyby dużo
lepsze.Popieram i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dzieki https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img] Twoje komentarze są mile widziane. Mam nadzieje że i Ty przygotujesz coś podobnego dla SFD-owskiej młodzieży. Zgadzam się że takich materiałów jest za mało ... ale cóż robimy co możemy Twoje komentarze są mile widziane. Mam nadzieje że i Ty przygotujesz coś podobnego dla SFD-owskiej młodzieży. Zgadzam się że takich materiałów jest za mało ... ale cóż robimy co możemy Twoje komentarze są mile widziane. Mam nadzieje że i Ty przygotujesz coś podobnego dla SFD-owskiej młodzieży. Zgadzam się że takich materiałów jest za mało ... ale cóż robimy co możemy [img]../../buziaki/31.gif" alt="" />

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Muszę poczytać, bo temat wydaje się ciekawy

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2124
dobre, mimo iz mam te 15 lat i juz 6 miesiecy trenuje, zmieniłem trening bardziej na aerobowy, tzn. wiecej robie teraz nogi brzuch bic tric podciaganie itp. a dluższe ćwiczenie intensywnie w tym wieku to raczej oszpeci niż nada wspaniałego wyglądu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Mnie tam nie oszpeciło
mam 15 lat i ćwicze ponad rok systematycznie, a tak ogólnie to zacząłem jakieś 1,5 roku temu
Ale lubie ćwiczyć i nie martwie się że mam małe efekty, bo nawet diety nie mam
Poprostu lubie ćwiczyć, robie to tylko dla przyjemności, nie dla efektów
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2124
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 241 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2047
Naprawde dobre i pomocne, daj ciąg dalszy bo się niecierpliwimy

http://www.sfd.pl/temat198140/  .Jeżeli jakoś Ci pomogłem kliknij w prawym rogu-->>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
'W Waszym przedziale wiekowym świetnie sprzedają się filmy z super bohaterami, a większość z Was chce wyglądać jak oni.
Problemem jest jednak to, że takiego wyglądu nie osiągniecie'

oj Mawasi Ty chyba nie znasz dzisiejszych mlodzikow
jak chodzilem do 1 gimn, w klasie mielismy takiego kolesia, ktory interesowal sie Dragon Ballem (nie musze chyba tlumaczyc co to za anime ) i koles ten za wszelką cene chcial wygladac tak jak Songo - duza masa, piekna rzeźba, sila nieprzeciętna. Zaczal cwiczyc na silowni, weszedl w swiat gainerow, kreatyn. Po 3 miechac widział efekty, ale znikome, bo koles byl ektomorfikiem, a MUSIAŁ wygladac tak jak Songo juz sie domyslacie po co sięgnął?? mial starszego brata (20 lat) ktory zalatwił mu troche teścia i mietka. Kolesia ładnie spompowało, byl czerwiec (jeszcze 1 gimnazjum). Wakacje. Po wakacjach - koleś jest juz najwiekszy w szkole (2 gimnazjum - biceps ok 38, zalany wodą). Robił cykle 6-8 tygodni, nastepnie dwa miesiace przerwa i znowu cykl. W gimnazjum oczywiscie byl najwiekszy, jakbym Ci pokazał jego fotke z gimnazjum to bym zaprzeczył zdaniu 'takiego wyglądu nie osiągniecie'.
Teraz koles ma 17 lat, w bicepsie koło 45, na klate ponad 130kg. Ektomorfik Drugi Bling sie tworzy he
Jak zdobede jego fotke to wsadze to 'nasze zdjecia' i Wam szczena opadnie

Oczywiscie nie popieram dopingu W TAKIM WIEKU, bo to totalne bezmózgowie, przytoczylem ta historie zebys nie generalizowal wszystkiego i uwierzyl ze wszystko jest mozliwe dla takiego mlodzika

P.S. Bardzo dobry art, dalbym soga ale dawalem juz chyba z pol roku temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam z biegów mam 6 i na koniec roku z w-f bede mieć 6 ale na siłowni zaczynam ćwiczyć od czerwca a mam 15 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja cieżaru

Następny temat

ABS/A6W co wybrac

WHEY premium