SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małolata/aniitka155

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50530

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Wysiłek fizyczny o intensywności poniżej 70% VO 2max nie powoduje zmian w dynamice opróżniania się żołądka z treści pokarmowej. Jednocześnie nie stwierdza się także zmian ani w czynnym, ani w biernym procesie wchłaniania w przewodzie pokarmowym ( wody, chlorków, jonów potasu i sodu).

Zarys fizjologii wysiłku fizycznego pod redakcją Bożeny Czarkowskiej-Pączek i Jacka Przybylskiego.


Wysiłek o umiarkowanej ( średniej ) intensywności. Jest to wysiłek o obciążeniu równym 60-70% VO2 max , częstość skurczów serca wynosi 150-160/min. Wysiłki o takim natężeniu prowadzą do wyczerpania zwykle po 2-3 godz.

Fizjologiczne podstawy wysiłku fizycznego redakcja naukowa Jan Górski.

Więc 20 min. biegania nie porazi znacząco Twojego organizmu ( nie uszczupli specjalnie glikogenu)
Anita nie daj się zwariować Ty nie trenujesz wyczynowo 12 razy w tygodniu, żeby się przejmować dodatkowymi 20 minutowymi przebieżkami.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Chodzi o to Darku, że ja to naprawde lubie od czasu do czasu :) Dziekuje

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień #38, tydzień 6, 24.04.14
DT -trening siłowy


-suple: Olimp Chela Min, Retard Dopel hertz olejek z wiesiołka
-rozkład: 2000 kcal , BTW - 120/80/200+ owoc po treningu
-napoje: woda mineralna, kawa



Trening:
Skakanka + Rozciaganie + Mawashi + Rozciaganie na koniec.

Trening mega masakrator, jest mi nie dobrze,słabo i sie cala trzese
Nogi jak z waty a posladki mam napiete jak nigdy!



1. przysiad 3x6-8

8x40kg/8x40kg/8x40kg

Bardzo bardzo bardzo nisko schodziłam, aż mi rozrywało uda od wewnątrz, dlatego tez taki ciężar.

2. wznosy bioder ze sztangą 3x 20
20x60kg/19x80kg/12x80kg

UMARŁAM.



3. Bułgarski 2x 6 na nogę

6 x po 8 kg na reke/6x12kg na reke - PO WZNOSACH NIE DALAM RADY STAC NORMALNIE,Z WIEKSZYM OBCIAZENIEM BYM SIE WYWRÓCIŁA.




4. wznosy z opadu 2x10
20 (2x10)x z obciazeniem na plecach 10 kg



5. wznosy nóg w leżeniu na brzuch 3x15



6. brzuszki na piłce
3 x 20 :)

Micha dzisiejsza
Nie liczone : RUKOLA,POMIDOR,LODOWA

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Wybacz spam ale 80 kg!!! i jeszcze potem bułgar z takim ciężarem!
Ale ciśniesz!

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dziekuje ojej!

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
zycze sukcesu i dalszej walki fajne ciekawe dzienniki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień #39, tydzień 6, 25.04.14
DNT -Dzień nietreningowy



MIAŁ BYĆ DZIEŃ TRENINGOWY ALE DOSTAŁAM MASAKRYCZNEJ WYSYPKI NA CIELE Z DUSZNOSCIA I ZAWROTAMI GŁOWY, WIEC ODPUSCILAM TRENING WZIELAM ENCORTON + CALCIUM (niewiem czy too wapno ma cukry czy nie ale w tym momencie nie zwracam na to uwagi) I mam nadzieje, że zejdzie i normalnie bede oddychac.
Micha z Iloscia WW 200 z powodu tego, że miał trening być.



-suple: Olimp Chela Min, Retard Dopel hertz olejek z wiesiołka , Magnezz Shot Olimp
-rozkład: 1800 kcal , BTW - 120/80/150
-napoje: woda mineralna, kawa + zielona


Micha dzisiejsza:

Nie liczone : 0,5 kg brokula, pomidor, ogór









Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-04-25 16:07:02

Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-04-25 16:09:47

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień #40, tydzień 6, 26.04.14
DNT -Dzień nietreningowy


uczelnia,szpitale urwanie głowy. Od rana do nocy.
Zjadłam pół kostki czekolady od kolezanki dziabłam



-suple: Olimp Chela Min, Retard Dopel hertz olejek z wiesiołka , Magnezz Shot Olimp
-rozkład: 1800 kcal , BTW - 120/80/150
-napoje: woda mineralna, kawa + zielona

Micha dzisiejsza
nieliczone : cukinia,papryka,pomidor,lodowa,cebulka



AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Pomiary, że tak powiem nie zaskoczyły mnie bo tak i czułam.
Wczoraj zasnełam o 18 i obudziłam sie dopiero teraz. Spałam 14 godzin, pierwszy raz od pol roku , dziwne.
Retencja wody czy co - czuje sie zastana..



edit : waga 66,4 mialo byc wpisane





Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-04-27 10:44:21

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień #41, tydzień 6, 27.04.14
DT -trening siłowy



-suple: Olimp Chela Min, Retard Dopel hertz olejek z wiesiołka + BCAA przedtreningiem
-rozkład: 2000 kcal , BTW - 120/80/200 + owoc po treningu (dzis banan)
-napoje: woda mineralna 3litry, Zielona Herbata, Pu erh + łyk 4move o


Trening
Rozgrzewka Skakanka bokserska ok 7-8 minut + stretchowa guma + na koniec rozciaganie

1. pompki 4x max
22/21/14/12





Luubie Luubiee :D
2. ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki szeroko 3x 6-8

8x45kg/8x50kg/6x55kg
PROOGREESY, same progresy dzisiaj!

3. wznosy bokiem ramion stojąc 3x 6-8
8x4kg/8x5kg/7x6kg ( na reke)



4. prostowanie ramion na wyciągu 2x 6-8
8x16kg/7x18 kg


PROOGRES W KONCU PROGRES!

5.uginanie ramion na wyciągu 2x 6-8
7x16kg/ 6x16kg progresssss :D


Pompa w plecach Pompa w bicu i tricu i czuje sie genialnie :P


Mój oFFspam Potreningowy

Od dzis 2x w tyg DNT wrzucam 20min aero biegajac wolnym tempem z powodu tego, że 18.05.14 biegne we Wrocławskim Miejskim Biegu z przeszkodami na 5 km i chce troszke wydolnosc poprawic :)
To, że waga skoczyla mi do 66 kg jakos mnie nie rusza a wrecz cieszy :)
Czuje,że są przyrosty, jest masa, moze troche fatu bo widze po twarzy ale to trudno, przeciez swiat sie nie łamie ( moje myslenie od kad cwicze z ladies totalnie sie zmieniło, kiedys bym zaczela płakac i sie głodzić, dziś jade dalej, na maxa. Dziekuje Ladies!)


+ zajarałam sie CrossFitem

MICHA dzisiejsza:
nieliczone: ogórek zielony, brokuła,pomidor,cebulka,czosnek,rukola,szpinak








Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-04-27 12:06:05

Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-04-27 12:09:02

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Garfieldka/podsumowanie str.44

Następny temat

Małolata/pestka960 - miesiąc 1 str. 7

WHEY premium