SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małolata/aniitka155

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50534

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Truchtasz na 6stce? Cholerka a ja ide

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
truchtam :)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień 57, Tydzień 9 , 11.05.14
DNT- Dzień nietreningowy


OD DZIŚ ZAKREs 4-6 , nie powiem ciekawie bedzie :>
wieksze ciezary mniej powtórzeń:>



praca praca...

A Opole nie długo, akurat tak sie składa, że Dzien pzed Opolem dokanczam tatuaż, ale bede na pewno w sobote 31.05 bede :>

-suple: Olimp Chela Min, Retard Dopel hertz olejek z wiesiołka , Magnez+ Proszek zasadowy 8 gram
-rozkład: 1800 kcal , BTW - 120/80/150
-napoje: woda mineralna 3l , kawa kawa herbata


Micha dzisiejsza :
nieliczone : brokuły,pomidory,papryka czerwona,papryka żółta, ogórek

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ty to lubisz te proszki, jak masz warzywa w dicie to po co ci proszek zasadowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień #58, tydzień 9, 14.05.14
DT -trening siłowy



Obli - nawykowo łapie po proszek zasadowy ale ok odstawiam :)

-suple: Olimp Chela Min, Retard Dopel hertz olejek z wiesiołka + MAGNEZ + żelazo
-rozkład: 2000 kcal , BTW - 120/80/200+ owoc po treningu + białko bo zapomnialam w bilansie uwzglednic, jesli dzis jest nadmiar bialka tzn 150 to źle?
-napoje: woda mineralna, kawa



Trening:

Ból nóg i posladków niesamowity

Skakanka bokserska + Rozciaganie + bez biegania/truchto praca nagli

1. przysiad 3x4-6
6x50kg/6x50kg/5x60kg siła:D



2. wznosy bioder ze sztangą 3x 20

20x70kg/15x80kg/10x80 kg

uda mi rozwaliło ..


3. Bułgarski 2x 6 na nogę

6x12kg (na reke) / 6x12kg (na reke)

stabilnie


4. wznosy z opadu 2x10

10 x obciazenie 15 kg/10 x obciazenie 15 kg

5. wznosy nóg w leżeniu na brzuch 3x15

myslalam ze nie dam rady...ale dalam:D

6. brzuszki na piłce 3x20

20/20/20




Micha dzisiejsza
Nie liczone : brokuł, papryka,pomidor




Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-05-14 09:35:44

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiecej białka od czasu do czasu moze być
Niepotrzebnie stałaś w przysiadzie na tych 50kg powtarzając ilści powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dobrze Iza, tzn, że po kazdej serii zwiekszac ciezar i ostatni na max nawet jesli tylko zrobie 2 przysiady ? Czy cofac wtedy ciezar do tylu i dobić do 4 powt?

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień 59, Tydzień 9 , 15.05.14
DNT- Dzień nietreningowy


Dzis mam takie zakwasy na pośladkach, że nie moge siedziec.
Iza moge Cie prosic o dodatkowe cwiczenia na rozciaganie nóg?


-suple: Olimp Chela Min, Retard Dopel hertz olejek z wiesiołka , Magnez+ Żelazo
-rozkład: 1800 kcal , BTW - 120/80/150
-napoje: woda mineralna 3l , kawa kawa herbata


Micha dzisiejsza :
nieliczone : brokuły,pomidory,papryka,rukola


AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak wtedy sie cofniesz z cięzarem jak nie dasz rady zrobić 2 powtórzeń.
Oj rozciaganie nóg, a może wałkowanie mięsni to też dobra opcja
W poście dla połamańców jest całościowy zestaw rozciągający ale generalnie nie polecam przesadzać z tym.
jeśli czujesz przetrenowanie dobrze zrobić parę dni przerwy i pochodzić do sauny najlepszy sposób na ciągnące mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A i powiedz mi ile razy w tygodniu ćwiczysz, czy możesz ćwiczyć siłowo?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Garfieldka/podsumowanie str.44

Następny temat

Małolata/pestka960 - miesiąc 1 str. 7

WHEY premium