SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małolata/aniitka155

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50518

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Anita nie chodzi o brak mocy ale prawidlowosc wykonania cwiczenia jest zasada masz sie jej trzymac bo traca sens takie kombinacje w seriach jak ty tego nie wykorzystujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
tzn ze jak ja mam to robic? np 70 kg x 5 + maxy maxy i ? nierozumiem ;x

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Masz się rozgrzać tak by w pierwszej serii dobrać ciężar tak by ledwo co wykonać 5powtórzeń te +max +max to ma być taka dobitka "byle by zrobić"* poprawnie te parę powtórzeń a nie machać po 15. Jak zrobiłaś 15powtórzeń w jednej z serii +max to masz zaniżone ciężary robocze w serii roboczej x5.
Skoro 80kg zrobiłaś x15 i to już na zmęczeniu to x5 powinnaś dać radę zrobić z większym ciężarem. Przecież 15ruchów jest ciężej wykonać niż 5. Nawet jak robisz przysiad z cc to co bardziej Cię męczy 5 przysiadów czy 15?

*"byle by zrobić" to trochę złe określenie, tutaj każde powtórzenie to walka o to by je zrobić, ze tak napisze aż do zgniotu (gdyby była mowa o ćwiczeniu gdzie zgniot występuje )

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
NO I TERAZ ROZUMIEM:D DZIEKUJE!!!!:)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień #117, tydzień 18, 11.07.14
DT -trening siłowy




-suple:ZMA + CLA + omega 3 + Neo mag przemeczenie
-rozkład: 2000 kcal , BTW - 120/80/200 + owoc po treningu (bananek:P)
-napoje: woda mineralna 4 l, kawa

Sesja u mnie trwa.
Dzis zaliczone 3 przedmioty...
Jeszcze 4 egzaminy do konca lipca i...spokoj na 2 mies :)
Jutro wale nocke nad ksiązkiema z neurologii


Trening:


Skakanka 5 min + rozciaganie


1.przysiad 6x 3-5 + 10sek przerwy i max i 10sek przerwy i max 2min przerwy

5x70kg + max 4 max 3/ 5x 75kg +max 4+ max4/5x80kg + max 3 max 3/5x80kg + max 4 + max 2/ 4x90kg + max 3 + max 2/3x90kg +max 2 +max1 ....zaszlałam
Przełamałam granice psychiki
Wzielam 100kg na sztange i zrobilam TRZY ale nie do konca pełne przysiady. Mozna powiedziec, że pół przysiad.


Nogi mi sie telepaly jak galareta :X

2a.suwnica neutralnie 5x8-10
10x105/10x115/8x125/8x125/6x135kg

2b.przysiad ze sztangielkami wąsko 5x8-10 90sek przerwy
10xpo 8kg w rece/10xpo 9 kg w rece/10xo 12 kg w rece/ 10 po 12kg w rece/8x po 16 kg w rece

bez zmian.



3. odwodzenie nóg 4x10-12 60sek przerwy
12x115kg/12x125kg/12x135kg/8x145kg

Interwaly mialy byc
ale nie było
Jestem przemeczona robotą i wstawaniem o 5/6 rano
Wole odpuscic i dowalic na dni rdla albo kiedy najdzie ten trening.




Miska dzisiejsza:
Nieliczone:
pieczarki
papryka żółta
brokułyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pomidory
marchewka
cebula





mówią mi, że duzo jem :D

Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-07-11 16:32:17

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Trzeba było nagrać bo wiesz 100kg to mało która może się pochwalić takim wynikiem w siadzie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Nie mialam jak nagrac dzisiaj, bo ludzi nie bylo praktycznie (sezonowcy na plazy pewno) ani mojego pomocnika malego :D ale nagram ten siad, no zlamie sie znowu moze nastepnym razem :D ale Arph mowie od razu ze nie jest pełny :)

Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-07-11 16:48:15

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
No właśnie. Ja rozumiem, że max rządzi się swoimi prawami i wtedy technika idealna nie będzie ale jak masz robić byle jak (i to bez konkretnego powodu jak np. sprawdzanie maxa) to nie rób wcale. Oduczyć się złego nawyku jest bardzo trudno. Zresztą sam powinnaś to wiedzieć

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Masz racje wiem :). Hmm dalo mi to do myslenia ,za tem biore to do serducha :)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień #118, Tydzień 18, 12.07.14
DNT- Dzień nietreningowy

suple:OMEGA 3 x 2 dziennie +CLA x3 (show test:D) + ZMA + NeoMag przemeczenie x2 kaps.
woda: 3 litry + herbaty
rozklad: BTW 120/80/150


Dzien DNT.
Zajecia w szpitalu, chirurgia, odpytki.

Teraz siedze do prawie rana i sie ucze nerologi od móżgu po uszkodzenia kregoslupa.
Jestem zamulona i zawalona nauką wiec jutro po egzaminie ustnym z neuro mam zajecia w zakaznym dzieciecym do wieczora
Wróce do domu o treningu nie mam mowy tylko spac bo poniedzialek praca...praca...
Zmeczenie mnie dopada i mam pustke w glowie...


Boje sie.
Nadmiar kortyzolu daje sie znac.

Wrócilam dzisiaj do domu po zaliczeniach.
A tu moje kochanie ugotowalo mi brokulową na wodze + 60 ml smietany 12%.
Cala zupe zjadlam, z 2 litry .
Nie wliczalam jej do miski nawet bo nie bylo co
Oprócz smietany.
Ale pojadlam:)
Zjadlam o 40 gram wiecej ziemniorów bo mnie ssalo...


Teraz jestem tak glodna i sie powstrzyuje od zjedzenia kanapki z maslem.
Zasysa mnie ...



Miska dzisiejsza:
Nieliczone:
Zupka brokulowa ( brokuly troszke marchewki,zielenina)
Pomidory
pieczarki
Cebulka
papryka żółta





* przed chwila wpadly do mnie znajome i przyniosly mi...
lustro o wysokosci 2 metrów , zebym mogla sobie "miec" :D
CO za kochane spontaniczne osoby





Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-07-12 23:48:20

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Garfieldka/podsumowanie str.44

Następny temat

Małolata/pestka960 - miesiąc 1 str. 7

WHEY premium