SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małolata/aniitka155

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50520

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Ok, niewyswietlilo mi wczesniej. Jesli chodzi o trenera to wiem, ze mam ktory pokaze mi pare cwiczen/poprawi technike jak znajdzi czas. Aktualnie zostają mi tylko filmy. To miłe, że ktoś sie interesuje moim zdrowiem. :) Co do wygladu mojego ciala, wyglada jak wyglada ze wzgledu na to , że wczesniej nie trzymalam stosownej diety tylko się "odchudzalam" bez swiadomosci, że leca mi miesnie a nie fat.

Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-03-24 13:12:14

Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-03-24 13:14:52

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień #8, tydzień 2, 25.03.14
DT -trening siłowy


-suple: Olimp Chela Min, Retard Dopel hertz olejek z wiesiołka
-rozkład: 2000 kcal , BTW - 120/80/200
-napoje: woda mineralna, kawa, herbata miętowa, herbata zielona

Trening

1. wyciskanie na płaskiej 3x-8-12
12 x 30kg/12x30kg/8x35kg

Na maxa w ostatniej serii.

2. wiosło sztangielka w oparciu o ławkę 3x8-12
12 x 8kg/12x12kg/12x16kg
Cwiczenie robione powoli, koordynowała trener Kasia, bardzo mi pomogła i poprawila technike bo "za mało dociagałam"


3. wyciskanie na barki – arnoldki 3x8-12

12x6kg/12x8kg/12x8kg
Mniejsze obciazenie w ostatniej seri niz tydz temu z powodu poprawy techniki, wieksze skupienie,spiecie i wolniej. Bardzo poczuły moje barki to cwiczenie. Również Kasia mnie spowolniła,pokazała. Spiełam łopatki na max.


4. czachołamacze 2x 6-8
8x12,5kg/6x15kg
Tricepsy/ Trzęsły mi sie masakrycznie rece :)

5. uginanie 2x6-8
8x17,5kg/8x20kg


Dzisiaj z pomocą Kasi Trener pers. Poczulam , że w koncu robie coś poprawnie. Wrzuce pod wieczór filmy w wersji domowej bo zakupiłam sztangielki zeby pare cwiczen pokazac jak je robie po poprawkach.
Ruda - dziekuje, że powiedziałaś mi o mniejszych ciezarach a skupieniu sie na technice bo była by krzywda - na pewno.

Wyszłam z treningu spompowana na górze, napieta :)
Mimo, że miałam słabszy dzień dałam rade (wczoraj miałam ostre zatrucie pokarmowe niewiem czemu ale wstalam i poszlam na trening)
Teraz odkładam pieniadze na trenera Huberta z polecenia MArtuCCy i myśle, że w koncu rusze do przodu technicznie a nie tylko siłowo.



Micha dzisiejsza

Nie liczone : Pomidory, sok z pomidorów 100% + sól,Papryka,lodowa,czosnek,cebula




Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-03-25 14:12:28

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Poproszę o filmiki

edit: doczytałam. Wieczorem zajrzę

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-03-25 14:24:26

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Metodą samozaparcia filmy beda jednak w ciagu godziny :) tylko pare niestety bo to wersja domowa jak mówilam :)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
1. Arnoldki 6 kg na ręke
Bez oparcia po takowego nie mam jeszcze :) I kociak mi sie załapał :)
Dłonie na górze sa obrócone oczywiscie inaczej niz na dole (przeciwnie) niestety nie złapało.




2.Goblet Squat 12 kg wersja domowa x5 powt




3.Wiosło domowa Wersja rozgrzewkowa ciezar 6 kg




4.Wiosłowanie domowa wersja 12 kg




5.MARTWY CIAG 70 KG nagrywany grudzien/styczeń (prowadzona przez trenera pers Michała)






6.Kolorowe jedzonko :)




Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-03-25 15:50:55

Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-03-25 15:57:21

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień #9, tydzień 2, 26.03.14
DNT -Dzień nietreningowy


"Przeciwności losu powodują, że jedni się załamują, a inni łamią rekordy."

-suple: Olimp Chela Min, Retard Dopel hertz olejek z wiesiołka
-rozkład: 1800 kcal , BTW - 120/80/150
-napoje: woda mineralna, kawa + zielonka w pracy pewnie.

Na dzien 9 nadal mam zakwas lekki na posladkach

Micha dzisiejsza

Nie liczone : pomidory z puszki dawtona,sałata lodowa,papryka czerwona,ogórek kiszony,kapusta kiszona,cebula,czosnek :)



Mam takie pytania :)
1.Czy rano moge iśc pobiegac w formie rozrywki czy aktualnie aero mam zabronione?
2.Czy fasolke szparagowa zielona wpisuje do miski ? nie moge sie doczytac.
3.Odstep miedzy cwiczeniami ile powinien wynosic czasu?







Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-03-26 07:24:21

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Arnoldki - są źle nagrane, ale widać zły zakres ruchu. Opuszczasz łokcie na klatę i się rozluźniasz.

Wiosło hantlą - ciągniesz ręką, nie widzę, żeby Twoja łopatka pracowałą.

Praca domowa:


A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Więc bede poprawiac do skutku Prace domową obejrze po pracy i zadziałam szefowa:)

Arnoldki nagrac na wprost ?



Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-03-26 09:12:17

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień #10, tydzień 2, 27.03.14
DT -trening siłowy


-suple: Olimp Chela Min, Retard Dopel hertz olejek z wiesiołka
-rozkład: 2000 kcal , BTW - 120/80/200
-napoje: woda mineralna, kawa


RUDA - obejrzalam filmik, bardzo mi sie przydał zastosuje do rozgrzewki treningu górnych czesci ciała. Dziekuje


Trening :

Ogólnie po calym treningu przez pół godziny miałam cholerne mdłosci, cała sie trzeslam..


1. przysiad 3x 8-12
12x30kg/8x40kg/8x40kg

Nie miałam dzisiaj totalnie mocy ale robilam przysiad niżej ( wedlug zalecen obliques) Nie mam pojecia jakim cudem wyciagnelam ostatni ruch ostatniej serii myslalam, że sie wywróce ale dalam rade!





2. wznosy bioder ze sztangą 3x 20
35kgx20/45kgx20/45kgx17




Po tym cwiczeniu nie moglam ustac na nogach.
Dałam z siebie totalny MAX!

3. Bułgarski 2x 6 na nogę
6 x bez obciazenia/6x obciazenie po 8 kg na reke do tego

4. wznosy z opadu 2x10
5. wznosy nóg w leżeniu na brzuch 3x15

6. brzuszki na piłce
3 x 20 :)


Micha :


dzis umieram.




Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-03-27 13:37:06

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w przysiadzie zostań przy stojaku nie chodź z ta sztanga tak w ogóle masz tam asekuracje to po co wychodzić pomijając fakt, że chodzenie ze sztanga bezpieczne nie jest.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Garfieldka/podsumowanie str.44

Następny temat

Małolata/pestka960 - miesiąc 1 str. 7

WHEY premium