SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38195
Polin13
Ogólnie różne rodzaje risotto to moja słabość:(



I bardzo dobrze! Co jest nie tak w risotto? Ja do risotto używam ryżu, bulionu (własnej roboty), czasem trochę białego wina (ale to i tak odparuje), przypraw, masła i warzyw. Kiedyś szedł ser bez ograniczeń, teraz bym go zważyła. Do tego krewetki, czy na co tam masz smak i jest piękny posiłek. Same "czyste" składniki... jedz na zdrowie, tylko z białkiem jakimś.

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Mamy ósmą stronę tłumaczenia jak należy jeść i ćwiczyć żeby osiągnąć cel wymarzony przez autorkę tematu.
Reasumując:
Dostarczono Ci praktycznie wszystkich informacji jak rozpocząć drogę do celu.
Wynajdywanie wszelkich przeszkód oznacza w tym momencie jedno dla mnie - że nie trafia do Ciebie to co tu przeczytałaś i w Twojej głowie dominuje wciąż wizja głodzenia się i aerobów do upadłego.
A wystarczy poczytać uważnie i prześledzić efekty.
Wiesz.. Do nas nie trafiają tłumaczenia typu: nie mam możliwości zorganizowania się, nie dojadam non stop bo... (tu wpisz odpowiednią sytuację).
Gros babek tutaj to mężatki - no wiesz - kłody takie jak rodzina, mąż, dzieci, praca - wiecznie leżą pod nogami.

Masz problem w głowie - zapewne inspirowany obecną modą, dążeniem do chudości i rozmiaru "zero".
Jak sobie sama nie wytłumaczysz to generalnie naszą pomoc można o kant d..y rozbić.



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-07-02 11:41:17
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Nigdy nie zamierzałam się głodzić. Nie zarejestrowałabym się tutaj, gdybym nie dostrzegała, że coś jest nie tak jak powinno. Złożyło się na to wiele rzeczy. Chcę jeść racjonalnie i zdrowo, dobrze się czuć i mieć ładne ciało. Robię co mogę, żeby zastosować się do Waszych rad i wskazówek. Udało się dziś wymusić przerwę na lunch i zjadłam obiad chyba nawet zbyt obfity. Porcja była duża, oczywiście nie zjadłam wszystkiego, ale i tak trudno mi oszacować te ilości. Podałam tak mniej więcej jak mi się wydaje. Co do tej kapusty zasmażanej to była to młoda kapusta taka gotowana na słodko-kwaśno, ale wybrałam z gotowych dań zasmażaną, bo trudno mi oszacować, ile to mogło mieć kcal. Wiem, że słabo wygląda ten samotny banan rano, ale już nic lepiej się nie dało. Uszykowałam sobie też pyszną bułkę na powrót z tofu i masłem orzechowym - była pyszna. Wstawiam zrzut. Co do kolacji, nie wierzycie mi, ale naprawdę nie jestem głodna, mam jeść na siłę? Jestem tylko niezadowolona, bo nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak słaby tydzień pod względem treningów :(





Zmieniony przez - Polin13 w dniu 2015-07-02 20:42:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Co mnie niestety irytuje, to fakt,że po takim dniu jak dziś mam po prostu hiper duży brzuch :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Kapusta wydyma. Po drugie - żołądek i jelita dostają więcej do przerobu i starają się nadążyć. Trzy - dokładaj po 100 kalorii tygodniowo aż dojdziesz do zaplanowanego pułapu. Cztery - miska musi być trzymana względnie równo. Bez dużych odskoków.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-07-02 20:54:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Wiem, ale lubię kapustę :( Równo w sensie ogólnej dziennej ilości kcal czy równo posiłki?


Zmieniony przez - Polin13 w dniu 2015-07-02 21:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Rozumiem, że taki obiad już traktujemy jako duży odskok tak? W sensie, że był jednak za duży?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jak Ci ciężko zjeść to zdecydowanie lepiej jest rozkładać równo - żebyś nie musiała na siłę pchać. Dzienna ilość kalorii i rozkład makro nie mogą szaleć. Ogólnie tu przyjętą zasadą jest rozjazd ok 5 gramów w makrosach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No akurat bulka z tofu kiepskim maslem orzechowym (orzechy ziemne przypadkiem?) to nie jest powod do dobrego samopoczucia. Twoje jelita moga nie lubic kapusty i tyle, Sila na treningu wynika z jedzenia. Oczywiscie kazdy ma inne preferencje smakowe. Powiem Ci z doswiadczenia, ze ja rano na placku owsianym podnosze gorzej niz po jajach na boczku. Za to popoludniu ten sam placek sluzy mi lepiej niz cos innego i sila na zelastwo jest. Ten banan wyglada bardzo samotnie w tej tabelce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Czy tofu też jest złe? Zaznaczałam Tofu Polsoja bo tak mi było wygodniej, ale dziś dodałam swój produkt, bo używam tofu ekologicznego. Nieważne. Myślałam, że nie był to taki najgorszy posiłek. Muszę przyznać, że czuję się teraz jakbym zjadała 2 obiady dziennie i trochę jestem przejedzona. O dziwo nie przytyłam, mimo że więcej jem - zobaczymy czy to się utrzyma:) Przede mną ciężkie dni, bo urodziny mojego męża, które obchodzimy zazwyczaj na kilka razy, a jako że pieczenie to coś, co uwielbiam to piekę wtedy dużo pyszności. Dziś na przykład piekę sernik kawowo-chałwowy i zawsze przy tym podjadam :( piszę Wam o tym, bo mam nadzieję, że będzie mi przed Wami wstyd i jakoś się powstrzymam ;) Jutro wreszcie trening - już nie mogę się doczekać! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tyłeczek, cycuszki i inne sprawuszki :p

Następny temat

JULIA35

WHEY premium