SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Tak na szybko, ratunkowo może.
Co jednak nie zwalnia Cię od zjedzenia normalnego, zbilansowanego posiłku.

I teraz czytaj bardzo uważnie :

Jeżeli nie dostarczysz organizmowi po wysiłku porcji jedzenia - tu podkreślam - dobrej jakości to zapomnij o ładnej figurze i płaskim brzuchu.
Bo nigdy go nie będziesz miała.
Po treningu Twój mózg kompletnie nie myśli o produkcji sadła pod skórą - bo wtedy troszczy się o zaopatrzenie mięśni, tarczycy, wątroby..
Jak mu nie dasz zaopatrzenia - to on zapamięta to sobie i ogłosi "STAN GŁODU".
A oznacza to że nie będzie dbał o Twoje ciało - zacznie zżerać mięśnie i odkładać w sadło. Te pod pępkiem. To ta" kangurza torba" tak znienawidzona przez wszystkie niemądrze odchudzające się osoby.
Inaczej mówi się na to "worek kortyzolowy". I nie pozbędziesz się tego - chyba że zagłodzisz się do stanu więźnia Auschwitz.

Do tego masz skandalicznie mało tłuszczu w diecie. Za chwilę możesz pożegnać się z miesiączką i zacząć się zastanawiać dlatego skóra robi się paskudna.
Bez tłuszczu w jedzeniu nie wchłonie się cała grupa witamin. A, D, K, E.

60 gramów to zdrowe minimum.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Wrzucam zrzut po całym dniu. Jestem zadowolona bo nie miałam dziś ochoty na słodycze i nie podjadałam. Wiem że idealnie to nie wygląda bo za dużo węglowodanów. W tym posiłku nr 4 jest 100 g soczewicy tak naprawdę był to pasztet z soczewicy i kaszy jaglanej który sama zrobiłam, niestety nie da się idealnie takiego produktu wybrać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Sama marchew to nie posilek poza tym jak Corum ladnie napisala, tluszcze! Szczegolnie przy tej marchwii bo tak to nic z niej nie wchodzi do ciala. W sniadaniu brak bialka. I ja bym rzucila tluszcze do ostatniego posilku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38195
Jak robisz swój pasztet i jest go większa ilość, to stwórz sobie fikcyjny posiłek, wpisz sobie wszystkie składniki (tzn. wszystkie te, które warto liczyć - ja bym kaszę jaglaną liczyła, no chyba, że była jej łyżka), zważ gotowy produkt, przelicz BTW, które ci wyszło po wpisaniu wszystkiego na 100g gotowego produktu i wtedy możesz do bazy dodać swój produkt i już nie wpisywać wszystkiego osobno za każdym razem. Oczywiście to ma sens, jak zrobiłaś tego pasztetu więcej, albo jeśli często korzystasz z tego samego przepisu.


Zmieniony przez - annajak w dniu 2015-06-30 10:51:41

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Wrzucam zrzut moich dzisiejszych posiłków. Nie jestem zadowolona i zapewne mnie nie pochwalicie. Nie mam pojęcia jak to zrobić, żeby nie wychodziło tyle węglowodanów - załamuje mnie to. Mam też takie pytanie / wątpliwość czy jeśli cały tydzień układam racjonalne posiłki to jeśli w weekend mam jakąś np rodzinną imprezę i wiadomo jak się wtedy je to zaprzepaszczam całą swoją pracę? Obawiam się że znam odpowiedź i w tym widzę powód moich "sylwetkowych" problemów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
I chciałam doprecyzować że w ostatnim posiłku to nie był oscypek ale taki wedzony ser, który w porcji którą zjadłam miał 108 kcal 10g białka i 11 g tłuszczu, ale coś trzeba było wybrać z listy i stąd ten oscypek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Możesz dodawać własne produkty do listy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Dzięki za podpowiedź:) Zatem ponownie zrzut ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Węgli to masz za mało.
Wywal z wpisu ogórki, pomidory i sałatę.
Będzie jeszcze mniej.
Przyczyną podjadania jest Twoja panika że przytyjesz. I nie dojadasz 5 dni w tygodniu a potem wszystko puszcza.

Ułóż na początek miskę w takim rozkładzie :
1700 kalorii. Do 110 gramów białka. 60 gramów tłuszczu. Reszta - czyli 780 kalorii to węgle. Wychodzi 180 gramów.
Wywalasz spinning i steppery - idziesz na trening siłowy.
W podwieszonych u góry linkach masz "Propozycje do biblioteki działu". Tam znajdziesz treningi siłowe dla początkujących Ladies.
I zaczynasz coś robić konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Czy 1700 kcal to jednak nie za dużo dla mnie? A co jest nie tak ze spinningiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tyłeczek, cycuszki i inne sprawuszki :p

Następny temat

JULIA35

WHEY premium