SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
kleine-hexe
W większości przypadków ciężki trening + dopięta miska = efekty :)


Zgadza się.

I to jest klucz do sukcesu.
Także wiesz wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Robię ten trening i staram się trzymać miskę od 2 tygodni i myślałam że to za szybko na efekty, ale w takim razie wszystko już wiem :)


Zmieniony przez - Polin13 w dniu 2015-07-20 09:34:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Polin, rzuciłam okiem na Twoje miski i tak naprawdę od początku liczenia 5 razy dobiłaś do założonej kaloryczności i rozkładu BWT...
Jeśli chcesz mieć efekty, musisz się bardziej przyłożyć.


Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2015-07-20 09:42:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ja też przejrzałam cały dziennik.. I mam identyczne zdanie. Co zresztą wyraziłam na poprzedniej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Wrzucam zdjęcia z dziś, ale pewnie bez sensu wrzucam, ponieważ nic na nich nie widać ciekawego ;) Wrzucam też tabelę z pomiarami, niby jakieś małe spadki są, ale bardziej wydaje mi się, że to błędy pomiarowe ;) Co do łydki to musiałam wcześniej źle zmierzyć. Dodałam też wymiar 5 cm pod pępkiem, ponieważ widziałam że niektóre dziewczyny to podają, a w przypadku walki o płaski brzuch może to być dość istotny pomiar ;)
Poza tym miska z wczoraj.
Warzywa: cukinia, papryka, ogórek małosolny, pomidor.










Zmieniony przez - Polin13 w dniu 2015-07-21 08:03:22

Zmieniony przez - Polin13 w dniu 2015-07-21 08:03:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Jeszcze miska z wczoraj.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Szkoda że na tych zdjęciach nie widać ramion. Bo na tym tyłem - to nie wiem czy się tak przekrzywiłaś nieświadomie czy też faktycznie zwichrowana jesteś.. Zrób jeszcze raz - tak żeby stopy i ramiona były widoczne.

Wychudzona jesteś mocno. Musisz wyjadać miskę. I trzeba będzie do niej stopniowo dokładać.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-07-21 09:00:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Corum
Szkoda że na tych zdjęciach nie widać ramion. Bo na tym tyłem - to nie wiem czy się tak przekrzywiłaś nieświadomie czy też faktycznie zwichrowana jesteś.. Zrób jeszcze raz - tak żeby stopy i ramiona były widoczne.

Wychudzona jesteś mocno. Musisz wyjadać miskę. I trzeba będzie do niej stopniowo dokładać.



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-07-21 09:00:02


Mam trochę wystającą łopatkę w związku z lekką skoliozą, ale nie aż tak ;) Musiałam koślawo stanąć jakoś ;) Wrzucę wieczorem jeszcze raz zdjęcie tyłem.

Wychudzona? To chyba trochę przesadne stwierdzenie :)
Nad miską nieustannie pracuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Nie przesadne. Jesteś chuda. Przy tym wzroście.. Taka waga.. Mięśni mało. Nie przyjmuj tego jako krytyki, proszę.. Ale trzeba dokładać. Nie mówiąc już o tym że w przyszłości możesz mieć kłopoty z osteoporozą.

I na marginesie - jeśli pomiar łydki jest poprawny - 31 cm - to ja w bicku mam centymetr więcej niż Ty w łydzie.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-07-21 09:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4402
Corum
Nie przesadne. Jesteś chuda. Przy tym wzroście.. Taka waga.. Mięśni mało. Nie przyjmuj tego jako krytyki, proszę.. Ale trzeba dokładać. Nie mówiąc już o tym że w przyszłości możesz mieć kłopoty z osteoporozą.

I na marginesie - jeśli pomiar łydki jest poprawny - 31 cm - to ja w bicku mam centymetr więcej niż Ty w łydzie.



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-07-21 09:30:48


Przyjmuję wszystkie Twoje uwagi jako konstruktywne i jestem Ci za nie bardzo wdzięczna :) i za to, że zainteresowałaś się moim beznadziejnym przypadkiem :) Czuję się dużo lepiej teraz kiedy pilnuję miski, chociaż czasem czuję się trochę przejedzona. Podchodzę z optymizmem i zapałem do treningu i zmian w diecie i liczę że jakiś efekt tego wszystkiego będzie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tyłeczek, cycuszki i inne sprawuszki :p

Następny temat

JULIA35

WHEY premium